Montreal House

Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83 IV квартал 2024 року

illinsky-house
metro

Палац "Україна"

car5хвman10 хв

Олімпійська

car5хвman10 хв
analitic

Бізнес-клас

houses

1 будинок, 5 секцій

house

Поверховість: 11-12, 16-17, 20

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House — гармонійне поєднання досконалих форм, лаконічних деталей та натуральних матеріалів. Це ідеальний простір для сповненого ритмом життя та відновлювального відпочинку в самому серці столиці.

Монреаль по праву вважається одним із найзручніших для життя міст на планеті, його називають культурною столицею Канади та містом дизайну, тож не випадково саме цей мегаполіс був обраний авторами проєкту Montreal House джерелом для натхнення.

Будинок на п'ять секцій з каскадною поверховістю утворить гармонійний архітектурний ансамбль, наповнений якісною інфраструктурою та широкими можливостями — від дворівневого підземного паркінгу й до публічного простору з бібліотекою та конференц-залою.

location

ЛОКАЦІЯ

Montreal House зводиться у самому серці бурхливого культурного та ділового столичного життя. Поряд визначні пам'ятки Києва, креативні простори, найкращі ТРЦ, галереї, театри та ресторани. Звідси рукою сягнути до Костелу св. Миколая, Київського планетарію, Національного театру оперети, а також до безлічі музеїв, парків і скверів.

architecture

АРХІТЕКТУРА

Архітектурна естетика Montreal House — це успішне втілення мультикультурної та продуманої до дрібниць атмосфери канадського міста у самому центрі Києва. У формах будівлі поєднуються динаміка та комфорт, а натуральний камінь, використаний для оздоблення фасаду, гармонійно вписує будівлю в урбаністичний ландшафт.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Цілодобовий консьєрж-сервіс для резидентів Montreal House виконає будь-яке побутове завдання чи особисте доручення. Власний дворівневий підземний паркінг оснастять новітніми системами відеоспостереженнями, пожежної безпеки та контролю загазованості. Для найменших резидентів зведуть дитячий садочок.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Лобі Montreal House — це парадний вхід з висотою стелі 9 метрів. Такого розкішного лобі з концептуальним дизайном та публічним простором до цього часу не було реалізовано в жодному житловому столичному проєкті. Терасна забудова, експлуатовані дахи, внутрішній сад для відпочинку — все для життя в гармонії з собою та світом!

Замовте дзвінок експерта

*Натискаючи кнопку «Надіслати», ви даєте згоду на обробку персональних даних