Krona Park II

Бровари,
вул. В. Чорновола, 8A остання черга у II кварталі 2025 року

illinsky-house
metro

Лісова

car15 хвman40 хв
analitic

Бізнес-клас

houses

15 будинків

house

Поверховість: 8-10, 12-14, 25

Krona Park II є учасником програми «єОселя» та «єВідновлення».

Житловий комплекс бізнес-класу Krona Park II в затишному передмісті столиці — краща інвестиція у щасливе й здорове майбутнє вашої родини. В процесі будівництва 8 будинків. У липні 2022 року введені в експлуатацію два будинки комплексу та отримані поштові адреси. У травні 2023 року ще два будинки, №6 та №7, отримали сертифікат про введення в експлуатацію. 

Krona Park II став продовженням легендарного проєкту Krona Park, який настільки припав до душі нашим клієнтам, що ми вирішили створити нову — удосконалену версію комплексу. І це не дивно, адже немає нічого кращого, ніж жити поруч з парком та хвойним лісом й одночасно мати зручне сполучення зі столицею.

Життя в Krona Park II — це запорука вашого спокою та розміреного темпу буття в одному з найзеленіших передмість столиці, гарантія зручного щоденного побуту у жвавому центральному районі Броварів. Завдяки вдалому розташуванню тут однаково зручно жити, відпочивати й розв’язувати щоденні побутові питання.

location

ЛОКАЦІЯ

Krona Park II зводиться в розвиненому центральному районі Броварів. Поряд з комплексом розважально-торговельний центр з великим мережевим супермаркетом, кав'ярні, магазини та сервіси, що знаходяться на перших поверхах заселеного ЖК «Лісовий квартал». До послуг найменших мешканців дитячий садочок «Казка».

architecture

АРХІТЕКТУРА

Другий «сезон» житлового комплексу Krona Park матиме оригінальну архітектуру з каскадною поверховістю будинків. Продумана квартирографія дозволить обрати зручні планування для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. Використання природних кольорів та матеріалів в оздобленні фасадів гармонійно впишуть комплекс у канву містечка.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Krona Park II матиме повноцінну внутрішню інфраструктуру, яка задовольнить потреби всіх мешканців комплексу — як дорослих, так і маленьких. В комерційних площах на перших поверхах розмістяться магазини, кав'ярні, аптеки, дитячі студії тощо. А за комфортне зберігання особистого транспорту відповідатиме наземний багаторівневий паркінг.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Безпечна територія проєкту Krona Park II стане повноцінним громадським простором з різноманітними опціями та можливостями. Завдяки продуманій концепції зонування комерційних та соціальних об'єктів тут буде зручно жити, відпочивати, навчатися, займатися шопінгом тощо. Поєднувати комфортне життя з ефективним побутом можливо, якщо ти живеш в Krona Park II!

Замовте дзвінок експерта

*Натискаючи кнопку «Надіслати», ви даєте згоду на обробку персональних даних