Madison Gardens

Бровари, вул. Київська Введено в експлуатацію

illinsky-house
metro

Лісова

car15 хвman40 хв
analitic

Бізнес-клас

houses

4 будинки

house

Поверховість: 7, 10, 19, 24

Madison Gardens є учасником програми «єОселя» та «єВідновлення».

Madison Gardens перлина колекції житлових проєктів бізнес-класу передмістя від будівельної компанії Аlliance Novobud. Чотири будинки різної поверховості утворюють гармонійний архітектурний ансамбль з природною гамою кольорів фасадів. Всі чотири будинки вже здані в експлуатацію!

Родзинка проєкту — квартири з терасами, з яких відкриватиметься запаморочливий краєвид на Бровари та столицю. Присутні у квартирографії комплексу й дворівневі планування. Лінійка компактних квартир представлена однокімнатними просторами зі зручним зонуванням. Словом, в комплексі є планування на будь-який смак!

Розташування комплексу потішить навіть найвимогливіших покупців. Madison Gardens зводиться в екологічно чистому мікрорайоні Броварів, який водночас має чудове інфраструктурне наповнення. А завдяки зручній транспортній розв’язці до столиці швидко можна дістатися як власним авто, так і громадським транспортом.

location

ЛОКАЦІЯ

Вдала локація Madison Gardens — серед найяскравіших його переваг. Безпосередня близькість до природи, розвинена інфраструктура побутових та соціальних об'єктів, зручна транспортна доступність — задовольнять всі потреби сучасного містянина. Живіть на повну, відпочивайте з насолодою у Madison Gardens!

architecture

АРХІТЕКТУРА

Madison Gardens по праву вважається одним із найцікавіших проєктів передмістя. Команда архітекторів під керівництвом Андрія Пашенька створила на компактній території ансамбль з чотирьох різноповерхових будинків. Творці вдало вписали сучасні споруди у природний ландшафт, милуватися яким мешканці зможуть завдяки оригінальному склінню будинків.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Будинки житлового комплексу Madison Gardens розташовані в новому й активному районі Броварів. Це гарантує мешканцям наявність розвиненої зовнішньої інфраструктури — соціальної та торговельно-розважальної. Також на території комплексу з'явиться власна внутрішня інфраструктура, розміщена на перших поверхах будинків.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Беззаперечною рисою самобутності Madison Gardens є квартири з терасами, з яких відкриватимуться запаморочливі краєвиди на безкраї зелені простори передмістя столиці. Романтичні заходи сонця, ранкові серпанки й вогні нічного міста додаватимуть неповторної атмосфери розміреному та щасливому життю в Madison Gardens.

Замовте дзвінок експерта

*Натискаючи кнопку «Надіслати», ви даєте згоду на обробку персональних даних