Лавандовий

Бровари,
вул. В. Чорновола, 8A II квартал 2024 року

illinsky-house
metro

Лісова

car20 хвman40 хв
analitic

Преміум

houses

2 будинки

house

Поверховість: 3 + мансарда

«Лавандовий» є учасником програми «єОселя» та «єВідновлення».

Наповнений життєдайним затишком житловий комплекс «Лавандовий» — яскравий зразок нового, популярного сьогодні, формату заміського клубного житла преміумкласу. Мікс малоповерхових будинків та таунхаусів з власними затишними двориками створює особливу атмосферу життя в зеленому передмісті столиці.

Створюючи архітектурне рішення, творці проєкту надихалися мінімалістичною європейською стилістикою з застосуванням природних матеріалів в оздобленні. Основна нота концепції — авторський ландшафтний дизайн внутрішнього двору, центральним елементом якого стануть ароматні кущі прованської лаванди.

«Лавандовий» — заміські житлові простори для тихого сімейного життя, затишних зустрічей з друзями та рідними, оздоровчих прогулянок сосновим лісом та парком, які знаходяться зовсім поруч. Як і всі проєкти Аlliance Novobud, «Лавандовий» зводиться віддалено від гулких доріг та водночас має зручне транспортне сполучення зі столицею.

location

ЛОКАЦІЯ

По сусідству з природою — так можна схарактеризувати місце розташування житлового комплексу «Лавандовий». Звідси рукою сягнути до величезного хвойного лісу та міського парку, який став подарунком для містян від Аlliance Novobud. Разом з тим від будинків й до найближчої станції столичного метро 20 хвилин на авто.

architecture

АРХІТЕКТУРА

В основі архітектурної концепції проєкту «Лавандовий» лежить малоповерхова забудова європейських міст. Застосування в дизайні фасадів, прибудинкових територій та місць загального користування природних елементів та будматеріалів не лише гармонійно вписує будинки в міську забудову, а й створює екологічно чисту атмосферу.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Внутрішня територія проєкту «Лавандовий» буде закритою від непроханих гостей, матиме пропускну систему й цілодобовий нагляд. Для зберігання автотранспорту буде доступний підземний паркінг та гостьові паркомісця поза територією проєкту. Для найменших резидентів облаштують яскраві ігрові майданчики, а для дорослих місця для відпочинку.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Поряд з природою та водночас у центрі нового міського кварталу Броварів — секрет комфортного життя у житловому комплексі «Лавандовий». В пішій доступності знаходяться всі необхідні об’єкти інфраструктури: супермаркети, торговельні та розважальні центри, дитячі, освітні й медичні заклади. Живіть та відпочивайте без турбот у будинках ЖК «Лавандовий»!

Замовте дзвінок експерта

*Натискаючи кнопку «Надіслати», ви даєте згоду на обробку персональних даних