Illinsky House

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21 II квартал 2024 року

illinsky-house
metro

Поштова площа:

car5хвman9хв

Контрактова площа:

car5хвman9хв
analitic

Бізнес-клас

houses

2 будинки

house

Поверховість: 5-8

Клубний будинок бізнес-класу Illinsky House — яскравий представник сучасної та виваженої забудови Подолу. Два будинки в стилі неокласики гармонійно вписуються в природний та урбаністичний контекст низинної частини історичного центра Києва.

Ідеальну оглядовість та оптимальну інсоляцію житлових просторів забезпечать каскадна поверховість та панорамне скління. 125 квартир, а це всього 3-5 квартир на поверсі, обслуговуватимуть 2 ліфти, один з яких спускатиметься у підземний паркінг.

Дворівневий підземний паркінг на 143 паркомісця, оснащений системами безпеки та контролю загазованості, гарантуватиме надійне зберігання автотранспорту резидентів. А зарядні пристрої для підзарядки електрокарів суттєво зекономлять час.

location

ЛОКАЦІЯ

Оточений ореолом романтики Поділ з його неповторною архітектурою, музеями, театрами, концептуальними ресторанами та сучасним бізнес хабом, став домом для творчої інтелігенції, митців, підприємців та студентів відомих навчальних закладів. Резиденти Illinsky House високо оцінять розвинену інфраструктуру й близькість до ділового центру столиці.

architecture

АРХІТЕКТУРА

Illinsky House — це два будинки у стилі неокласики з урахуванням особливостей історичної забудови Подолу. Для його будівництва використовуються інноваційні технології та натуральні матеріали. Архітектура комплексу підкреслює дбайливе ставлення до історії Подолу. В оздобленні фасадів домінують натуральний камінь, декоративна цегла та керамограніт.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Резидентами клубного будинку Illinsky House опікуватиметься досвідчений консьєрж-сервіс.Команда помічників допомагатиме розв'язувати будь-які питання 24/7. На перших поверхах будинків розташується бутикова галерея вишуканих брендів. Сегмент комерційної нерухомості буде також представлений офісними приміщеннями та апарт-готелем.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Перше враження — найцінніше й саме дизайнерські лобі в Illinsky House стануть джерелом цих приємних емоцій. Природні матеріали, ідеальна комбінація текстур та вишуканих меблів — мистецтво гостинності, продумане до дрібниць. А затишний патіо у внутрішньому дворі стане улюбленим місцем відпочинку усіх резидентів Illinsky House.

Замовте дзвінок експерта

*Натискаючи кнопку «Надіслати», ви даєте згоду на обробку персональних даних