news

Відпочинок на рівні хмар й концептуальний дизайн: стало відомо, як виглядатимуть тераси на даху та лобі в Montreal House

24.05.2023

Київ, Україна

image
image
image
image
image
image
image

Житловий проєкт бізнес-класу Montreal House стане справжньою окрасою прицентрального мікрорайону столиці, який ще називають «Київським Нью-Йорком». Новобудова зі стрункими лініями фасадів на п’ять секцій з каскадною поверховістю органічно вписується в урбаністичний ландшафт. Невдовзі тут оселяться молоді та амбітні люди, які прагнуть до життя в динаміці великого міста й цінують work-life баланс. Розвиває проєкт досвідчений та прогресивний столичний девелопер Alliance Novobud.

Montreal House має кілька самобутніх рис, які вигідно вирізняють його серед інших проєктів. По-перше, парадний вхід з висотою стелі 9 метрів та з під’їзною підковоподібною алеєю як у відомих готелях, наприклад Hilton Kyiv. Такого розкішного лобі з концептуальним дизайном та публічним простором до цього часу не було реалізовано в жодному житловому столичному проєкті. По-друге, терасна забудова з експлуатованими дахами. По-третє, внутрішній сад для відпочинку та розваг з продуманим зонуванням та якісним ландшафтним дизайном. Сьогодні девелопер готовий показати, який вигляд матимуть лобі та тераси для відпочинку на даху.

Дизайн та функціональність лобі мають неабияке значення, адже саме воно складатиме перше враження гостя про житловий комплекс. Вхідну зону поділять на зони для відпочинку, очікування та консьєрж-сервісу. Кольорова гама — пастельні тони з вкрапленнями елементів з міді, дерева та скла.

Дев’ятиметрова висота холу — це не лише багато світла й повітря, а й відчуття простору та помпезності, які будуть доречними з огляду на високий клас нерухомості та місце розташування будівлі.   

Тераси на експлуатованих дахах в теплі пори року стануть справжньою оазою для відпочинку та відновлення сил. Користуватися приватними просторами на рівні хмар зможуть резиденти комплексу та їхні гості. Тут облаштують комфортні зони зі зручними сучасними меблями, затишку надаватиме велика кількість зелених рідкісних насаджень.

З терас відкриватимуться незабутні панорамні краєвиди на Київ. Благоустроєм та доступністю відкритих просторів опікуватиметься сервісна компанія, яка надаватиме дбайливий сервіс резидентам Montreal House.  

Montreal House переможець міжнародного конкурсу нерухомості European Property Awards 2020-2021 у двох номінаціях — «Архітектура багатоквартирної забудови» та «Багатоквартирна житлова забудова». Комплекс також відзначений премією «П’ять зірок» в категорії «Краща архітектура багатоквартирної забудови». В рамках VIII всеукраїнської будівельної премії Ibuild  Montreal House став переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс бізнес-класу».

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House — ідеальний простір для сповненого ритмом життя та відновлювального відпочинку в самому серці столиці. З питань придбання житлової та комерційної нерухомості зверніться, будь ласка, до офісу продажу за адресою:  м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.