news

В Alliance Novobud уклали першу угоду за програмою «єВідновлення»

23.01.2024

Київ, Україна

У грудні 2023 року Alliance Novobud був серед перших девелоперів, які стали учасниками державної програми «єВідновлення», а сьогодні тут уклали першу угоду.

Родина, яка втратила житло  через бойові дії на території Київської області, придбала, зі застосуванням сертифіката, трикімнатну квартиру в одному з чотирьох готових будинків житлового комплексу Madison Gardens, що у Броварах.

«Програма «єВідновлення» має надзвичайно важливу місію, в основі якої повернення  справедливості до тих, хто в ході повномасштабного вторгнення втратив домівку. Програма покликана повернути надію та дати шанс на нове життя. Життя, часто, в новому місті, але обов’язково в новій та якісній оселі.

Ринок новобудов чекав та готувався до старту цієї програми, адже саме такі державні ініціативи, як «єОселя» та «єВідновлення» здатні потужно вплинути на попит й дати галузі поштовх до подальшого якісного відновлення. Зі свого боку, ми робимо все, щоб економіка держави працювала, українці мали робочі місця, а покупці впевненість у майбутньому.

До речі, 10 січня ми отримали сертифікат про введення в експлуатацію третього, останнього, будинку комплексу, в якому сьогодні оформилася угода за програмою «єВідновлення». Також отримана й поштова адреса, що дозволяє розпочати передачу квартир власникам та оформлення ними прав власності» — прокоментувала подію Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.

Детальну інформацію про те, хто має право на компенсацію за зруйноване житло, де подати заявку і як отримати та використати сертифікат, знайдете на сайті програми «єВідновлення». Завітавши у відділи продажу Alliance Novobud із сертифікатом, ви отримаєте вичерпну інформацію про усі житлові проєкти девелопера та умови оплати. Експерти з нерухомості допоможуть підібрати найкращі варіанти нового житла та сформувати зручні умови оплати.

Адреси відділів продажу Alliance Novobud: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23; м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.