news

Програма «єВідновлення» набирає обертів: нерухомість від Alliance Novobud серед перших заброньованих квадратних метрів

04.01.2024

Київ, Україна

Міністерство відновлення України повідомляє, що станом на початок січня 2024 року українці, які отримали житловий сертифікат — компенсацію за зруйноване житло, забронювали нерухомості на 800 мільйонів гривень, а це 400 родин. Загалом для виплати компенсацій за повністю знищене житло сформовано 1 826 житлових сертифікатів. Є і перша реалізація житлового сертифіката родиною з Гостомеля. Це свідчить про те, що програма отримує необхідне фінансування, а організаційні процеси успішно відпрацьовуються.

«Alliance Novobud серед перших забудовників, які офіційно стали учасниками програми «єВідновлення». Приєднання до програми означає, що будь-яку житлову нерухомість, яку зводить девелопер, можна придбати із застосуванням отриманого житлового сертифіката — компенсації за зруйноване житло, яке неможливо відновити. Станом на сьогодні ми вже маємо заброньовані покупцями квадратні метри й впевнені, що їхня кількість зростатиме щодня. У грудні наші експерти з нерухомості пройшли тренінг, організований міністерством, тож надають фахову консультацію щодо використання сертифікатів» — зауважила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.  

У столиці Alliance Novobud зводить два житлових проєкти: клубний будинок Illinsky House та Montreal House. У Броварах відразу три проєкти: Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий».  Різні проєкти мають різний ступінь готовності, наприклад, клубний будинок Illinsky House знаходиться на фінальній стадії будівельної готовності перед прийняттям в експлуатацію. У житловому комплексі Madison Gardens до фіналу добігає будівництво останнього, четвертого, будинку. Є квартири й у готових, введених в експлуатацію будинках. Наприклад, в  Krona Park II є житло під продаж як у готових будинках, так і в будинках, які активно зводяться, «Лавандовий» також незабаром буде святкувати завершення першого будинку — тут можна придбати квартиру з двориком.    

Детальну інформацію про те, хто має право на компенсацію за зруйноване житло, де подати заявку і як отримати та використати сертифікат, знайдете на сайті програми «єВідновлення». Завітавши у відділи продажу Alliance Novobud із сертифікатом, ви отримаєте вичерпну інформацію про усі житлові проєкти девелопера та умови оплати. Експерти з нерухомості допоможуть підібрати найкращі варіанти нового житла та сформувати зручні умови оплати.

Адреси відділів продажу Alliance Novobud: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23; м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.