news

Останні літні пропозиції

01.08.2023

Київ, Україна

1. Клубний дім Illinsky House на 125 квартир у самому серці Подолу, готовність III квартал 2023 року:
- До осіннього весільного сезону 2023 девелопер Alliance Novobud презентує житлову програму для наречених з весільною колекцією квартир за кращими умовами придбання.  

З 1 серпня і до кінця осені принесіть свідоцтво про одруження та придбайте вашу першу спільну квартиру за ну дуже приємними умовами! Весільна колекція квартир в преміальних комплексах, що активно будуються в столиці — Illinsky House та Montreal House за дуже приємними цінами або за вигідними умовами на виплат, деталі на сайті Illinsky House.


2. Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House має унікальну пропозицію на лімітовану кількість квартир:
- Двокімнатна квартира 77 м2 у центрі Києва за 78 300 грн. за м2
Скористайтесь пропозицією замовивши дзвінок прямо на сторінці або переходьте на сайт комплексу Montreal House та обирайте квартир.

3. До Дня Незалежності України презентуємо святкову пропозицію — Незалежні 32.

З 1 по 31 серпня 2023 року придбайте квартиру в житлових комплексах Alliance Novobud у Броварах за святковими умовами розтермінування від забудовника:

  • Перший внесок від 32%;
  • Строком на 32 місяці без дорожчання.

Обрати найкращий варіант квартири в одному з броварських комплексів девелопера: Krona Park 2, Madison Gardens та «Лавандовий»

4. Alliance Novobud пройшов акредитацію в АТ «СКАЙ БАНК» та долучається до програми «єОселя» під 7% з житлом, що будується. До оформлення за програмою доступні квартири в трьох житлових комплексах девелопера, які він розвиває у Броварах: Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий».