news

Осінні акційні пропозиції

01.09.2023

Київ, Україна

1. Пропозиція останнього осіннього місяця на готові квартири у Madison Gardens

Девелопер Alliance Novobud оголосив про суперпропозицію на готові квартири у двох зданих в експлуатацію будинках житлового комплексу Madison Gardens — 27 200 гривень за м2.

Пропозиція розповсюджується на колекцію трикімнатних та чотирикімнатних квартир та діє за умови повної оплати. Кількість квартир, що беруть участь в акції обмежена.

Замовте детальну консультацію в експерта з нерухомості й встигніть обрати кращий варіант омріяного житла до кінця листопада.  

Адреса відділу продажу: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (067) 3130691.

2. Девелопер Alliance Novobud пропонує внутрішньо переміщеним особам скористатися вигідним розтермінуванням на квартиру в одному з комплексів, що зводяться в Броварах: Krona Park 2Madison Gardens та «Лавандовий».

Придбайте двокімнатну або більшу квартиру в розтермінування без дорожчання на 12 місяців з першим внеском всього 10%. Залишок розтермінування — на 48 місяців з дорожчанням.

3. Alliance Novobud пройшов акредитацію в АТ «СКАЙ БАНК» та долучається до програми «єОселя» під 7% з житлом, що будується. До оформлення за програмою доступні квартири в трьох житлових комплексах девелопера, які він розвиває у Броварах: Krona Park IIMadison Gardensта «Лавандовий».

4. Суперрозтермінування на квартири бізнес-класу: 36 місяців без дорожчання з внеском від 10%

На колекцію багатокімнатних квартир в житловому проєкті Montreal House діють умови суперрозтермінування від забудовника.
Девелопер Alliance Novobud пропонує розтермінування на 36 місяців без дорожчання з першим внеском всього 10% від вартості квартири. Умови розповсюджуються на колекцію з 25 квартир.

За детальною інформацією щодо придбання нерухомості за умовами суперрозтермінування звертайтеся в офіс продажу за адресою: м. Київ, вул. Іллінська, 22.

5. Розстрочка без здорожчання на 24 міс. з першим внеском 30% в Illinsky House!

Девелопер Alliance Novobud знається на вигідних пропозиціях!

  • розстрочка від забудовника на 24 місяці та ще й без дорожчання
  • перший внесок всього 30%

Пропозиція обмеженої дії на обрану колекцію квартир у Illinsky House.

За детальною інформацією щодо придбання нерухомості за акційними умовами звертайтеся в офіс продажу за адресою:  м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044)344-06-91.