news

Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за вересень 2023 року

01.10.2023

Київ, Україна

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Шановні клієнти, звітуємо щодо динаміки будівництва у вересні на всіх майданчиках Alliance Novobud. 

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1
Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування мокрого фасаду (готовність — понад 85%) та кахлів на балконах. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) завершене.

Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). Частково змонтовані металоконструкції огородження балконів.

Будинок 2
Роботи з влаштування мокрих фасадів наближаються до фінішу. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 95%.

Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 90%. Триває монтаж кахлів на балконах.

Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). 

Паркінг
Роботи в паркінгу завершені.

Загальнобудинкові роботи
Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з влаштування  фігурних елементів мощення. Тривають роботи з блискавкозахисту,  пусконалагодження інженерних систем та гідравлічних випробувань. Триває влаштування оздоблення центрального піддашка. Змонтований логотип на фасаді будинку №2. Влаштування центрального теплового пункту завершене.

Щодня на майданчику працюють до 70 будівельників.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Блок 1
Проводяться роботи з влаштування покрівлі.

Блок 2
Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers на фасаді з внутрішнього двору.

Блок 3
Монолітні роботи за прибудовою (дитячий садочок) підходять до фінішу. Тривають роботи з влаштування стін та перегородок. Триває монтаж покрівлі.

Блок 4
Тривають роботи з влаштування стін та перегородок.

Загальнобудинкові роботи

Завершений монтаж дахових вентиляторів. 

Щодня на майданчику працюють 24-27 будівельників.

Krona Park II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3
Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ — готовність 60%. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%.  

Будинок 4
Виконуються роботи з влаштування покрівлі. Готовність 70%.

Будинок 5
Виконані роботи з випробування паль.

Будинок 8
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 92%.

Влаштування покрівлі виконане на 30%.  

Будинок 9
Виконані роботи зі зведення стін та перегородок. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%.

Будинок 10
Виконані роботи зі зведення стін та перегородок. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 80%.

Будинок 12
Тривають активні роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі — готовність 47%. Виконані гідроізоляція підземної частини каркаса та зворотна засипка.

Будинки 14 та 16
Завершено програму випробування паль.

 «Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1
Тривають роботи з влаштування стяжки. Також в процесі оздоблювальні роботи місць загального користування та технічних приміщень. Тривають роботи з гідроізоляції й утеплення підземної частини каркаса. Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій. Влаштування внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та опалення). Тривають роботи з влаштування покрівлі. 

На прибудинковій території триває благоустрій території: влаштовують борти та лотки. Стартував монтаж фігурних елементів мощення. 

Будинок 2
Тривають роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж: водопостачання та каналізації, електрики. Проводиться монтаж вікон ПВХ. Змонтовані зовнішні лази на покрівлю.

Загальнопроєктні роботи
Проводяться земляні роботи (благоустрій території). Активно проводяться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж. Відбувся монтаж БКТП — блокової комплектної трансформаторної підстанції.

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Будинок 3
Триває влаштування фасаду — готовність 80%. Монтаж ІТП виконаний на 70%. Влаштування стояків опалення та водопроводу виконане на 90%. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування — готовність 75%.  Влаштування паркану виконане на 70%. Влаштування накривок парапету — 50%. Монтаж слабострумних мереж готовий на 50%.