news

Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за червень 2023 року

03.07.2023

Київ, Україна

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Шановні клієнти, звітуємо щодо динаміки будівництва у червні на всіх майданчиках Alliance Novobud. 

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1
Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді. Роботи зі встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж практично завершені. Триває монтаж світильників. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на понад 90%. Змонтовано 80% дизайнерських огороджень сходових клітин (секції 1, 2, 3) та металевих огороджень (секція 4). 

Будинок 2
Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 60%. Триває встановлення світильників фасадного підсвічування.   

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання практично завершені. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) — готовність 80%. Ведеться монтаж HPL панелей. Виконується оздоблення вхідної групи. Змонтовано стійку рецепції.

Змонтовано 80% дизайнерських огороджень сходових клітин (секція 1) та металевих огороджень (секція 2).

Паркінг
Проводяться роботи з оздоблення паркінгу та місць загального користування. Готовність — 98%. Активно проводяться роботи з влаштування підлоги паркінгу — триває нанесення розмітки.

Загальнобудинкові роботи
Виконуються роботи з благоустрою (зона Патіо — над стилобатною частиною). Виконується оздоблення та інженерія технічних приміщень сервісної компанії. Зовнішні інженерні мережі ВК здані Водоканалу.

Щодня на майданчику працюють від 72 до 84 будівельників.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Блок 1
Тривають роботи з влаштування покрівлі. Проводяться роботи з влаштування стін та перегородок.

Блок 2
Тривають роботи з влаштування центрального фасаду (зі сторони вулиці Антоновича) світло-прозорими огороджувальними алюмінієвими конструкціями Reynaers. Готовність 85%. Стартував монтаж світло-прозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers на фасаді з внутрішнього двору. Ліфтове обладнання Schindler встановлене на 70%. Завершені роботи з влаштування стін та перегородок.

Блок 3
Виконані роботи з гідроізоляції підземної частини каркаса та організації тимчасових проїздів територією майданчика. Тривають монолітні роботи за прибудовою (дитячий садочок) — нижні поверхи. Також тривають роботи з влаштування стін та перегородок.

Блок 4
Проводяться роботи з влаштування стін та перегородок.

Паркінг
Триває влаштування гідроізоляційних робіт.

Загальнобудинкові роботи
Тривають підготовчі роботи з влаштування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації. 

Щодня на майданчику працюють від 30 до 43 будівельників.


Krona Park II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3
Проводяться роботи з прокладання загальнобудинкової внутрішньої електричної мережі. Завезені світло-прозорі огороджувальні конструкції ПВХ. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 10%. 

Будинок 4
Завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 10%.

Будинок 8
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 80%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 60%, електропостачання — 95%).   

Будинок 9
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 80%. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 60%.

Будинок 10
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 75%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 60%, електропостачання — 20%).

Будинок 12
Тривають активні роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі. Гідроізоляція підземної частини каркаса виконана на 75%. Стартували роботи з влаштування стін та перегородок.   

Будинки 14 та 16
Триває комплексне випробування кущів паль.

 «Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1
Роботи з влаштування покрівлі тривають. Роботи з влаштування мокрого фасаду виконані на 90%. Триває монтаж клінкерної плитки.

Тривають роботи з влаштування стяжки. Також в процесі оздоблювальні роботи та монтаж технічних дверей. Проводиться гідроізоляція та утеплення підземної частини каркаса. Стартував монтаж світло-прозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій.

Будинок 2
Роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%. Ведуться роботи з влаштування фасадів. Проводяться роботи з влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, влаштування підпірних стін вхідних груп.

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Будинок 3
Триває влаштування фасаду та монтаж пожежного водопроводу (виконане на 45%). Влаштування стяжки 1-го поверху виконане на 100%. Монтаж квартирних дверей виконаний на 80%, а монтаж ІТП на 30%.   

Будинок 4
Утеплення та облицювання плиткою цоколя виконані на 80%. Оздоблення місць загального користування та фасаду виконане на 70%. Монтаж пожежного водопроводу завершений. Монтаж ІТП виконаний на 80%. Тривають роботи зі встановлення помпової станції. Монтаж накривок парапетів виконаний на 40%.

Паркінг

Роботи завершені!