news

Alliance Novobud приєднався до Конфедерації будівельників України

17.03.2023

Київ, Україна

Девелопер Alliance Novobud став членом Ради директорів найбільшого профільного об’єднання українського бізнесу в будівельній галузі — Конфедерації будівельників України. Організація об'єднує понад 700 компаній (будівельних холдингів, асоціацій, об'єднань) та має представництва у всіх регіонах країни. Конфедерація — єдиний представник від України в Європейській федерації будівельної промисловості (FIEC), до складу якої входять 32 національні федерації-члени з 27 європейських країн.

16 березня поточного року відбулося засідання Ради директорів КБУ, на якому ухвалили рішення про прийняття девелопера Alliance Novobud до членів організації.

«Alliance Novobud має вісімнадцятирічний досвід роботи на первинному ринку нерухомості Києва та області. Наша команда професіоналів здобула величезний досвід в проєктуванні й реалізації житлових комплексів різних форматів та концепцій. Маємо за честь стати членом Ради директорів  Конфедерації будівельників України, адже серед головних завдань спільноти — консолідація зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні, координація дій для майбутньої відбудови нашої країни, реформування галузі тощо» — зазначила Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.

Конфедерація будівельників України створена у 2011 році та є найбільшим профільним об’єднанням українського бізнесу. Від початку повномасштабного вторгнення КБУ не припиняла свою діяльність та регулярно проводить тематичні заходи. Конфедерація сприяє відстоюванню інтересів будівельної спільноти шляхом проведення постійних зустрічей із представниками Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівництвом Міністерства розвитку, громад, територій та інфраструктури України й народними депутатами України.