news

Новий фотопроєкт на будмайданчику Montreal House: модна колаборація Alliance Novobud, Соні Морозюк та KOTAPSKA Bridal Couture

06.11.2023

Київ, Україна

image
image
image
image
image
image

Alliance Novobud продовжує популяризувати свої продукти через творчість та візуальне сприйняття. Цього разу на будівельному майданчику проєкту преміального рівня Montreal House зібралися відразу три потужні бренди, аби створити фотопроєкт, наповнений творчістю, вишуканою модою та архітектурою поза часом — «Об’єднані надихати».

Майданчиком для публікації матеріалу з історією фотопроєкту став Vogue UA — жіночий журнал про моду, красу і стиль.

Основний задум фотопроєкту полягає у поєднанні трьох складових сучасності: осмисленого й наповненого коханням життя попри війну, відчуття прекрасного в одязі та мистецтві та гармонійної цілісності, яка надає сил на щоденну боротьбу за квітуче майбутнє. Вибір локації не став випадковим, адже саме такі житлові проєкти як Montreal House надають його резидентам більше життя та можливостей. Він продовжує будуватися за будь-яких умов та є взірцем стійкості.     

«Ідея створення колаборації в такій цікавій комбінації витала у повітрі нашого креативного маркетингового простору давно, а викристалізувалася тоді, коли ми побачили проєкт, виконаний молодою мисткинею Сонею Морозюк для ТРЦ Gulliver. Тоді Соня створила ряд яскравих життєствердних  інсталяцій на території центру й це було незабутньо! Український бренд весільних суконь KOTAPSKA Bridal Couture нам ідеально підійшов не лише завдяки вишуканому вбранню, а й тим, що ось уже понад 20 років вони одягають європейських наречених, підтверджуючи високу якість українського продукту. Зібравши разом три потужні українські бренди, ми створили щось нове для кожного з них, щось наповнене сенсом, красою та цілісністю — так само як і наша країна, яка, перебуваючи у стані війни, продовжує жити, створювати та здобувати» — розповіла Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud та ідейний натхненник проєкту.

Дякуємо фотографу Дену Боброву за організацію фотосесії та якісний фотоконтент.