news

«єОселя» під 7% стартувала: Alliance Novobud долучається до програми з житлом, що будується

01.08.2023

Kyiv, Ukraine

З 1 серпня державна програма «єОселя» розширюється й стає доступною для більшої кількості українців. Подати заявку на отримання кредиту під 7% можуть:

  • ветерани війни та члени їхніх сімей; учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих ветеранів війни, а також сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше, ніж 52,5 м2 для сім’ї з однієї особи та додатково 21 м2 на кожного наступного члена сім’ї.

Alliance Novobud пройшов акредитацію в АТ «СКАЙ БАНК» та долучається до програми «єОселя» під 7% з житлом, що будується. До оформлення за програмою доступні квартири в трьох житлових комплексах девелопера, які він розвиває у Броварах: Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий».

Умови кредитування: перший внесок від 20% суми кредиту, строк виплати до 20 років, пільгова процентна ставка — 7%. Купити можна квартиру в будинку, що будується, або не старшому за три роки на момент укладення договору.

«Для того, аби взяти участь у «єОселя» під 7% з житлом, що будується, забудовник повинен пройти акредитацію банками-учасниками програми. До цього процесу допускаються виключно ті забудовники, які працюють за моделлю фінансування, коли покупець стає власником майнових прав на житло, що будується, або готове житло з правом власності під час оформлення кредиту. Саме такий прозорий механізм фінансування будівництва забезпечує захист прав позичальників при купівлі квартир на первинному ринку в об’єктах на стадії реалізації, а також прийнятих в експлуатацію будинках, й саме за таким механізмом працює Alliance Novobud» — зазначила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.