news

Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за липень 2023 року

01.08.2023

Kyiv, Ukraine

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Шановні клієнти, звітуємо щодо динаміки будівництва у липні на всіх майданчиках Alliance Novobud. 

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1
Роботи з влаштування навісного вентильованого та мокрого фасадів наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування клінкерної плитки на фасаді. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконане на 95%. Проводиться монтаж LED-стрічки для освітлення місць загального користування. Триває пусконалагодження ліфтового обладнання — встановлені кнопки панелі виклику, а також в роботі монтаж системи контролю доступу.

Будинок 2
Роботи з влаштування мокрих фасадів та їхнього освітлення тривають. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на 80%.

Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 85%. Триває монтаж кахлів на балконах. Триває пусконалагодження ліфтового обладнання — встановлені кнопки панелі виклику, а також в роботі монтаж системи контролю доступу.

Паркінг
Роботи з влаштування підлоги та розмітки на обох рівнях паркінгу завершені. Загальне оздоблення приміщень паркінгу на фінішному етапі. Проводиться ізоляція мереж ВК (водопостачання і каналізація) та ОВ (опалення та вентиляція) паркінгу.  

Загальнобудинкові роботи
Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з благоустрою — влаштування  фігурних елементів мощення та лотків. Встановлено збірну підпірну стінку з залізобетонних конструкцій. Проводяться роботи з блискавкозахисту, триває пусконалагодження інженерних систем та гідравлічні випробування. Завезені металеві консолі та скляні піддашки. 

Щодня на майданчику працюють від 64 до 80 будівельників.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Блок 2
Тривають роботи з влаштування центрального фасаду (зі сторони вулиці Антоновича) світлопрозорими огороджувальними алюмінієвими конструкціями Reynaers. Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers на фасаді з внутрішнього двору. Ліфтове обладнання Schindler встановлене на 100%.

Блок 3
Тривають монолітні роботи за прибудовою (дитячий садочок) — нижні поверхи. Також тривають роботи з влаштування стін та перегородок. Триває монтаж системи вентиляції.

Загальнобудинкові роботи
Тривають підготовчі роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж водопроводу та каналізації. 

Щодня на майданчику працюють від 30 до 43 будівельників.

Krona Park II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3
Проводяться роботи з прокладання загальнобудинкової внутрішньої електричної мережі. Стартував монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ — готовність 10%.. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 50%. На 45% виконані роботи з гідроізоляції покрівлі.  

Будинок 4
Ведуться підготовчі роботи під влаштування покрівлі. Підрядник закуповує матеріали для виконання робіт.

Будинок 8
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 85%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 70%, електропостачання — 95%).  

Ведуться підготовчі роботи під влаштування покрівлі. Підрядник закуповує матеріали для виконання робіт.

Будинок 9
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 85%. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 70%.

Ведуться підготовчі роботи під влаштування покрівлі. Підрядник закуповує матеріали для виконання робіт.

Будинок 10
Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 80%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 70%, електропостачання — 20%).

Ведуться підготовчі роботи під влаштування покрівлі. Підрядник закуповує матеріали для виконання робіт.

Будинок 12
Тривають активні роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі. Гідроізоляція підземної частини каркаса виконана на 95%. Тривають роботи з влаштування стін та перегородок.   

Будинки 14 та 16
Завершено програму випробування паль.

 «Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1
Тривають роботи з влаштування стяжки. Також в процесі оздоблювальні роботи та гідроізоляція й утеплення підземної частини каркаса. Триває монтаж світло-прозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій — вітражі першого поверху. Гідроізоляція та утеплення цоколя виконані.  Триває і монтаж ліфтового обладнання.

На майданчик завезені металеві конструкції огородження, незабаром стартує монтаж. Виконується благоустрій території — влаштування бортів, лотків в зоні над паркінгом.

Будинок 2
Роботи з влаштування покрівлі завершені! Проводяться роботи з влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж. Влаштування підпірних стін вхідних груп завершене. Виконується гідроізоляція та утеплення цоколя. Проводиться монтаж вікон ПВХ.

Загальнопроєктні роботи
Проводяться земляні роботи — благоустрій території. Відновились роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж.   

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Будинок 3
Тривають влаштування фасаду та монтаж пожежного водопроводу. Монтаж ІТП виконаний на 70%. Проводиться монтаж накривки парапетів. Стартували роботи з монтажу помпової станції. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування.

Будинок 4
Роботи з оздоблення типових поверхів місць загального користування виконані. Змонтовані й ліфтові портали, встановлені освітлювальні прилади. Оздоблення сходових клітин місць загального користування виконане на 85%. Монтаж внутрішніх та зовнішніх мереж завершений!

Тривають роботи з благоустрою території: ведуться роботи з влаштування зовнішнього освітлення та фігурних елементів мощення (тротуарна плитка).

Оздоблення місць загального користування першого поверху виконане. Поштові скриньки змонтовані. Розпочалося прибирання.

Оздоблення фасаду виконане на 95%, триває монтаж скляних піддашків.