news

Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за березень 2024 року

01.04.2024

Kyiv, Ukraine

image
image
image
image
image
image
image
image

Шановні клієнти, звітуємо щодо динаміки будівництва у березні на всіх майданчиках Alliance Novobud.


Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1 та Будинок 2
Споруди підготовлені до здачі в експлуатацію.

Відновилися роботи з благоустрою прибудинкової території, триває підготовка до встановлення малих архітектурних форм. На території патіо підрядник розпочав висадження дерев та кущів.  


Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Блок 1
Тривають роботи з влаштування світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers. Готовність 20%. Продовжуються роботи з монтажу ліфтового обладнання та влаштування внутрішньобудинкової дощової каналізації К2. Влаштування покрівлі виконане.  

Блок 2
Триває монтаж світлопрозорих огороджувальних алюмінієвих конструкцій Reynaers на фасаді з внутрішнього двору. Готовність 70%.

Блок 3
Тривають роботи з влаштування покрівлі. Готовність 80%. Стартували роботи з влаштування внутрішньобудинкової дощової каналізації К2. Завершені роботи з улаштування покрівлі. Стартували роботи з оздоблення технічних приміщень.

Блок 4
Тривають мурувальні роботи стін та перегородок. Стартували роботи з влаштування внутрішньобудинкової дощової каналізації К2.  

Щодня на майданчику працюють від 25 до 32 будівельників.


Krona Park II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3
На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Роботи з влаштування фасадів виконані на 15%. Електромонтажні роботи виконані на 40%. Тривають монолітні роботи (спуски у підвал, ґанки тощо). Стартували роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення. Завезені вентилятори димовидалення для подальшого монтажу.  

Будинок 4
На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Стартували роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення. Стартували й роботи влаштування фасадів. Завезені вентилятори димовидалення для подальшого монтажу. 

Будинок 5
Завершене влаштування фундаментів. Встановлений баштовий кран. Тривають роботи з влаштування залізобетонного каркаса. 

Будинок 8
Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 9
Тривають роботи з монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність 30%. Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 10
Проводиться монтаж конструкцій ПВХ (металопластикових вікон). Готовність 25%. Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 12
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі — готовність 80%. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 40%.

Будинки 14 та 16
Завершена програма випробування паль.


«Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1
Оздоблювальні роботи (фарбування стін та стель, влаштування плитки) місць загального користування та технічних приміщень виконані на 85%. Проводяться оздоблювальні роботи підземного паркінгу — нанесена розмітка на стіни та колони. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 95%. Роботи з монтажу внутрішніх інженерних мереж (опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації), електромонтажні роботи та слабострумні мережі виконані на 90%. Встановлені освітлювальні прилади в місцях загального користування. Виконуються роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж. Ведуться підготовчі роботи під монтаж воріт (3 шт.). Завершено монтаж металевих огороджень на сходових клітинах місць загального користування.    

Триває влаштування промислової підлоги паркінгу — розпочали влаштування технологічних швів. Виконане влаштування пандуса другого заїзду. Тривають підготовчі роботи до нанесення покриття.

Відновилися роботи з влаштування благоустрою прибудинкової території. 

Будинок 2
Тривають роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж (опалення, водопроводу, каналізації) та електромонтажні роботи. Проводяться оздоблювальні роботи місць загального користування — розпочали нанесення декоративної фактури стін. Продовжуються роботи з влаштування стяжки, фасадів та зовнішніх інженерних мереж.