news

Alliance Novobud відтепер і у Tik Tok: ще більше живого контенту про будівництво

01.02.2024

Kyiv, Ukraine

Столичний девелопер Alliance Novobud розширює канали комунікацій та зареєстрував офіційний акаунт компанії у соцмережі Tik Tok: https://www.tiktok.com/@alliance_novobud

«Левова частка контенту — гумористичні відео на тему придбання квартир, історії з життя мешканців багатоквартирних будинків. Будуть й іміджеві відео наших житлових проєктів, а також замальовки з будівельних майданчиків. У нас сьогодні в процесі будівництва понад 10 будинків, на будмайданчиках яких працюють десятки будівельників та багато різної техніки. Серед будівельного персоналу є дуже творчі та цікаві люди, які погодилися брати участь у зніманнях. Таким чином, ми будемо демонструвати не лише динаміку будівництва, а й внутрішню кухню процесу зведення житла та робочі будні персоналу. До створення відео залучили молоду креативну агенцію. Це дасть можливість показати життя будівельної компанії та її проєктів по-новому й сучасному» — зазначила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.   

Підписуйтеся на офіційні сторінки Alliance Novobud у соцмережах:

Instagram

Facebook

Youtube

Tik Tok

Linkedin

Інформацію про житлові проєкти девелопера дізнавайтеся у відділах продажу: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23; м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.