ЖК Зелений квартал

Кожен житель мегаполісу хоча б раз думав про те, як добре було б переїхати жити за місто.

Новобудови ЖК «Зелений квартал» в Броварах - це справжній райський куточок, в якому поєднуються комфорт сучасного міського житла і тиша заміського життя.

Всього 15 хвилин їзди від м. Лісова і Ви далеко від міської суєти насолоджуєтеся чистим повітрям і чудовою природою в своїй теплій затишній квартирі.

ЖК «Зелений квартал» розташований поблизу соснового лісу і живописного озера, в місці з прекрасною екологією і розвиненою інфраструктурою міста-супутника столиці - Броварах.

 

На території житлового комплексу передбачено все, що потрібно сучасній сім'ї: великі паркові зони відпочинку, впорядковані дитячі та спортивні майданчики, багаторівневий паркінг. На перших поверхах новобудов розміщені об'єкти соціально-побутової інфраструктури - магазини, перукарні, кафе і т.д.

У нас Ви купуєте житло за розумними цінами і найбільш лояльним умовам.

Прийнявши рішення поміняти свою стару квартиру на апартаменти в новобудові ЖК «Зелений квартал» в Броварах - Ви забезпечуєте себе і свою сім'ю гідним і якісним рівнем життя.

 • Клас житлового комплексу бізнес-клас
  Будівлі 4 висотних будівлі по 25 поверхів
  Висота стелі від 2,7 м до 3 м
  Наземний паркінг 5 рівнів, 182 машино-місця з ліфтом
  Тип конструкцій монолітний залізобетонний каркас
  Зовнішні стіни керамічна цегла (250 мм) і система теплоізоляції з мінераловатним утеплювачем
  Фасад за типом «мокрий» фасад (декоративна штукатурка та фарбування силіконовими фарбами), гранітно-керамічна плитка на перших двох поверхах; козирки з композитних панелей, французькі балкони, декоративне підсвічування фасадів; скляні козирки вхідних груп і при
  Система опалення централізована районна котельня, опалення житлових приміщень двозонне і двотрубне водяне
  Вікна, двері алюмінієва вітражна система і металопластикові віконні та дверні блоки з двокамерними енергоощадними склопакетами; внутрішні металеві протипожежні вхідні двері у квартири
  Покрівля плоска, рулонна з внутрішнім водовідведенням
  Благоустрій прибудинкової території тротуари і доріжки з ФЕМ, під'їзні дороги з асфальтового покриття, дитячі майданчики, зони для відпочинку з елементами малих архітектурних форм, озеленення
  Огородження із неіржавіючої сталі та триплексу
 • Категорії

  Житлове будівництво