ЖК Крона Парк - в процесі

ЖК Krona Park, який у буквальному сенсі «росте» серед соснового бору, – це новий проект компанії «Альянс Новобуд» у сегменті житла бізнес-класу. Дбайливе ставлення до зелених насаджень і прагнення зберегти атмосферу пралісу дозволить майбутнім мешканцям отримувати насолоду від щоденної взаємодії із природою. У межах реалізації ЖК Krona Park «Альянс Новобуд» втілює кращі архітектурні та проектувальні рішення.

Використовується монолітно-каркасна технологія будівництва із цегляними зовнішніми стінами та прогресивними системами утеплення. Житловий комплекс пропонує широкий асортимент планувальних рішень, серед яких представлені і квартири із власними терасами, а панорамні вікна із захоплюючим видом на ліс роблять приміщення просторішими та світлішими. Велика площа скління компенсована застосуванням енергоефективних склопакетів. Також у розпорядженні жителів Krona Park якісна інфраструктура, яка лише доповнює комфортність проживання в унікальному природному комплексі.

«Альянс Новобуд» оголошує про старт продажів у новому ЖК Krona Park. Детальна інформація про новий житловий комплекс бізнес-класу – kronapark.com.

 • Забудовник: ТОВ «Альянс Новобуд»
  Генпідрядник: ТОВ «Алекса Груп»
  Поверховість: 11-16 пов
  Паркінг: наземний 4 пов
  Тип конструкції: монолітний з / б каркас
  Зовнішні стіни: цегляні, утеплені зовні і оброблені декоративної мінеральної штукатуркою
  Пілони, плити перекриття: монолітний з / б каркас
  Утеплення: мінераловатні плити
  Висота стель: 2,7
  Система опалення: центральне опалення, котельня по вул. Чорновола В'ячеслава
  Скління: ефективний склопакет двокамерний з енергозберігаючим склопакетом в металлопласткових конструкціях
  Термін закінчення будівництва (Буд. №2) IV квартал 2019 р
  Термін закінчення будівництва (Буд. №1) II квартал 2020 р
 • Категорії

  Житлове будівництво