ЖК Крона Парк II

ЖК Крона Парк II
Новобудови в Броварах «Krona Park II» – новий житловий комплекс бізнес-класу, що зводиться в екологічно чистому куточку Київської області. Поєднання прогресивного проекту, передових будівельних технологій, сучасних інженерних рішень і натуральних матеріалів вигідно відрізняє його від багатьох ЖК цього сегмента ринку. Його переваги доповнюють якісна інфраструктура, близькість до столиці та розвинена транспортна мережа міста. Крім того, його відмітною особливістю є нестандартні архітектурні ідеї, що інтегрують сучасний житловий простір у мальовниче навколишнє середовище класичного передмістя.

ЖК «Krona Park II» – квінтесенція свіжих ідей і позитивного досвіду успішно реалізованих раніше проектів. Використання інженерних і технічних напрацювань, які добре себе зарекомендували, гарантує майбутнім мешканцям високий рівень комфорту, а також надійність та якість житла, що будується. Новий погляд на архітектурну концепцію дозволить зробити цей житловий комплекс у Броварах оригінальним і впізнаваним, підкресливши його індивідуальність і стиль. А розташування в одному з кращих районів міста, віддаленому від головної транспортної артерії, дозволить насолодитися тишею і спокоєм навколишньої природи.

Враховуючи тенденції сучасного будівництва, концепція ЖК є прикладом детально продуманого і раціонального проекту з комплексним підходом до створення комфорту для майбутніх мешканців. Різноманітність запропонованих планувань дозволить обрати кожному найбільш відповідний стиль житла. Кількість кімнат, наявність тераси, одно- або дворівневе планування – майбутній вигляд квартири в «Krona Park II» залежить лише від ваших побажань. Грамотне планування громадського простору та будівництво соціальної інфраструктури роблять даний ЖК повністю автономним. Така концепція надасть його мешканцям усе необхідне для комфортного життя.

Кожен із вас може стати володарем власної нерухомості в одному з найбільш привабливих міст столичного регіону. Отримати інформацію про ціни й умови придбання можна, звернувшись до фахівців нашого відділу продажу.

 • Забудовник: ТОВ «Альянс Новобуд»
  Генпідрядник: ТОВ «Венза Буд»
  Поверховість: 8-17 пов
  Тип конструкції: монолітний з / б каркас
  Зовнішні стіни: цегляні, утеплені зовні і оброблені декоративної мінеральної штукатуркою
  Пілони, плити перекриття: монолітний з / б каркас
  Утеплення: мінераловатні плити
  Висота стель: 2,7
  Система опалення: індивідуальне опалення, котельня по вул. Чорновола В'ячеслава
  Скління: ефективний склопакет двокамерний з енергозберігаючим склопакетом в металлопласткових конструкціях
 • Категорії

  Житлове будівництво