ЖК Illinsky House

ЖК Illinsky House

ЖК Illinsky House – клубний будинок на Подолі з унікальними краєвидами на Дніпро та Труханів острів.

Два будинки в стилі сучасної класики зводяться на першій лінії Набережно-Хрещатицької вулиці з урахуванням всіх особливостей прилеглої забудови. Каскадна поверховість та панорамне скління забезпечують прекрасну оглядовість.

У двох будинках розташовано лише 125 квартир. На поверсі розташовано 3-5 квартир, обслуговувати які будуть 2 ліфти. На одному з ліфтів можна буде спуститися у підземний паркінг до свого авто.

Дворівневий підземний паркінг із зарядними пристроями для електрокарів забезпечить оптимальні умови зберігання авто, завдяки сучасним системам безпеки та контролю загазованості.

Цілодобова консьєрж-служба допоможе у вирішенні всіх нагальних питань: бронювання квитків, виклик кур’єра, замовлення послуг тощо.

На перших поверхах комплексу розташована торговельна галерея з найкращими бутиками та магазинами. Також комерційна нерухомість представлена офісними приміщеннями.

Закрита територія комплексу, системи охорони та відеоспостереження гарантують повну приватність життя резидентів. Затишний тихий дворик з авторським ландшафтним дизайном стане чудовим місцем для відпочинку.

Розташування комплексу забезпечує наявність найкращої центральної інфраструктури Києва в пішій доступності: концептуальні ресторани та авторські кав'ярні, дитячі садки, школи та гімназії, музична студія та міжнародна школа мистецтв, Києво-Могилянська академія, фітнес-центри з басейном, бойовими секціями та класичними тренажерними залами.

 • Забудовник: ТОВ «Альянс Новобуд»
  Генпідрядник: ТОВ «Венза Буд»
  Поверховість: 5-8 житлових поверхів
  Тип конструкції: монолітний з/б каркас
  Зовнішні стіни: цегляні, утеплені зовні і оброблені декоративною мінеральною штукатуркою
  Пілони, плити перекриття: монолітний з/б каркас
  Утеплення: мінераловатні плити
  Висота стель: 3 м
  Система опалення: централізоване опалення
  Скління: високоефективні енергозберігаючі склопакети
 • Категорії

  Житлове будівництво