17 Трав 2019

Житловий комплекс еліт-класу «Лавандовий» оголосив про старт продажів

Оголошено офіційний старт продажів нерухомості в ЖК «Лавандовий» в Броварах.

Покупцям доступний великий вибір квартир в триповерхових будинках, як класичного, так і дворівневого планування, двоповерхових таунхаусів з власним двором і великою терасою, а також паркінг і комерційна нерухомість. Низькоповерхова забудова відкриває прекрасний вид на ліс, поблизу якого розташований елітний комплекс. На початковому етапі будівництва ціни стартують від 14 800 за м2.

ЖК «Лавандовий» розташований в тихому мальовничому місці, віддаленому від міської метушні і галасливих доріг. При цьому основні об'єкти інфраструктури розташовані в пішій доступності – дитячі навчальні заклади, магазини, лікарня, великий торгово-розважальний комплекс. Дорога до Києва займе близько 15 хвилин.

Для комфорту мешканців, план будівництва продуманий до найменших деталей – закрита від транспорту територія під охороною, власний закритий двір з унікальним декоративним озелененням, місця для відпочинку, прогулянок та ігор з дітьми, підземний паркінг.

При зведенні будинків використовуються високотехнологічні рішення і сертифіковані матеріали, завдяки чому, в квартирах забезпечується відмінна шумоізоляція і висока енергоефективність.

Будівництво здійснюється з дотриманням всіх норм і вимог чинного законодавства України.

Детальніше ознайомитися з проектом можна у відділі продажу: м. Бровари, вул. Чорновола, 15, тел. (044) 224-52-82 та на сайті.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту