3 Груд 2016

ЖК «Зелений квартал» відзначили премією Building Awards – 2016

ЖК «Зелений квартал» компанії «Альянс Новобуд» нагородили премією BUILDING AWARDS – 2016 у номінації «Кращий ЖК Київської області».

Премією BUILDING AWARDS – 2016 відзначають об'єкти житлової нерухомості Києва і Київської області, що отримали максимальну кількість балів у своєму класі в результаті незалежного рейтингування. Оцінювання відбувається на основі методології, спеціально розробленої ініціатором премії – Українським будівельним співтовариством (Ukrainian Building Community, UBC). При цьому в кожній номінації обирають тільки одного переможця.

Аудитором премії цього року виступила міжнародна компанія Baker Tilly, яка перевіряла пакет дозвільної документації кожного проекту, а також відповідність характеристик житлового комплексу відповідному класу житла.

«Нагорода для нас дуже дорога. Насамперед тому, що це думка колег. Погодьтеся, одержати високу оцінку своєї роботи від людей, які досконально розбираються в нашій професійній «кухні» і судять дуже суворо, удвічі приємніше. Крім того, ми мали у цьому рейтингу вельми достойних конкурентів, – прокоментував комерційний директор «Альянс Новобуд» Володимир Даниленко. – Хочу додати, що ми також дуже раді за наших клієнтів, які житимуть у «Зеленому кварталі» і зможуть «на практиці» оцінити всі переваги цього комплексу».

Ukrainian Building Community – співтовариство лідерів будівельної галузі України, яке поєднує більш ніж 100 учасників – власників і топ-менеджерів найбільших девелоперських, будівельних, архітектурно-проектних та інших компаній, що працюють на ринку нерухомості й будівництва. Його основна мета – створення можливостей для ефективного партнерства та взаємодії представників вітчизняного будівельного бізнесу.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту