2 Груд 2017

ЖК «Лісовий квартал» знову став «вибором року»


Флагманський проект компанії «Альянс Новобуд» переміг у номінації «Житловий комплекс року комфорт-класу Київської області».


2 грудня в Regent Hill відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року - 2017». В ході заходу премія була вручена ЖК «Лісовий квартал», який став кращим у номінації «Житловий комплекс року комфорт-класу Київської області». Житловий комплекс «Лісовий квартал» вдруге стає лауреатом конкурсу «Вибір року». У минулому грудні ЖК «Лісовий квартал» також став переможцем в номінації «Житловий комплекс року Київської області 2016».


«Ми раді знову отримати визнання експертної спільноти і простих українців, які беруть участь в оцінці номінантів. ЖК «Лісовий квартал» продовжує розвиватися: з'являються нові будинки, удосконалюється інфраструктура, відкриваються соціальні об'єкти та ін. І якщо другий рік поспіль споживачі і експерти називають нас кращими, значить, ми рухаємося в правильному напрямку», - зазначила після отримання премії Ольга Момчилович, керівник служби маркетингу компанії «Альянс Новобуд».


Крім уже двох премій конкурсу «Вибір року» ЖК «Лісовий квартал» має в своєму активі перемогу в Загальнонаціональній програмі «Людина року - 2016» (номінація «Житловий комплекс року») і перемогу в премії «Український будівельний Олімп» (номінація «Комфортне житло європейського рівня »).


Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» проводиться в Україні з 2001 року. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних і відомих товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку. Перемога в тій чи іншій номінації визначається за прозорою методикою, заснованою на підсумовуванні результатів маркетингового дослідження споживчих переваг, оцінки Експертною радою якісних характеристик товару/послуги, висновків Рекламної комісії стосовно просування товару/послуги на ринку, думки Високого журі та Оргкомітету Фестивалю-конкурсу.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту