17 Вер 2016

ЖК «Лісовий квартал» подарував броварчанам незабутнє свято в День міста

17 вересня жителі Броварів радісно і весело відсвяткували День міста. Компанія «Альянс Новобуд» прийняла гостей на локації «Лісовий квартал відпочинку» у парку «Перемога».

На батьків і дітей очікували численні сюрпризи. Один із них – картонне містечко з кількох десятків будиночків, який миттєво заполонили маленькі жителі. Дорослі та малеча за допомогою професійного художника прикрасили будиночки всіма кольорами веселки.

Розваги були дуже різноманітними. Діти змагалися в естафетах і конкурсах, бігали, стрибали на батутах. Досвідчені глітер-татуювальники за лічені хвилини перетворювали щасливих дітлахів на метеликів, лисичок, зайчиків, бармалеїв і супергероїв.

На святі працювали професійні фотографи, які ловили об'єктивами фотокамер найбільш захоплюючі моменти. Миттєві фотокартки на пам'ять щасливі гості свята робили у фотобудці.

Стомлені дорослі могли перепочити в гамаках і кріслах-мішках. Проте не довго, адже на головній сцені свята розігрували коштовні призи від компанії «Альянс Новобуд».

Найактивніші учасники отримали в подарунок енерджі-банки для смартфонів. А головний приз - ПЛАНШЕТ Lenovo.

Втім, без подарунків не залишився ніхто. Малюкам, що відвідали «Лісовий квартал відпочинку», на пам'ять дарували брендовані повітряні кульки, особливо активним учасникам конкурсів та естафет – сувеніри.

«Свято вийшло чудове! Ми дуже раді робити все можливе, щоб наші діти зростали щасливими, любили своє рідне місто за його красу, затишок і батьківську турботу. Ми сподіваємося, що наші маленькі жителі гарно відпочили, набралися сил та енергії перед новим навчальним тижнем», – сказав директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту