11 Груд 2018

ЖК «Лісовий квартал» – переможець Міжнародного конкурсу «Вибір року – 2018»

Житловий комплекс «Лісовий квартал» втретє відзначений премією Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2018». Офіційне оголошення результатів пройшло 8 грудня в межах щорічної церемонії нагородження переможців.

Крім трьох перемог у конкурсі «Вибір року», ЖК «Лісовий квартал» визнаний кращим проектом у межах Загальнонаціональної програми «Людина року – 2016» у номінації «Житловий комплекс року», а також переможцем у номінації «Комфортне житло європейського рівня» премії «Український будівельний олімп» у 2014 р.

 «Перемога в конкурсі «Вибір року» стала гарною традицією для ЖК« Лісовий квартал», – розповіла, коментуючи отримання престижної премії, Ольга Момчилович, директор із маркетингу компанії «Сітіконсалт Кепіталс Компані», що спеціалізується на реалізації нерухомості. – Як й організатори конкурсу, ми впевнені, що українці гідні найкращого. Та, обираючи товари і послуги, мають орієнтуватися на європейські та світові стандарти. Що стосується ЖК «Лісовий квартал», то проект від самого початку високо тримає планку якості за всіма показниками. І наші перемоги у «Виборі року» попередніх років є переконливим доказом того».

 «Лісовий квартал» – житловий комплекс комфорт-класу, який зведений в одному з мальовничих куточків міста Бровари. Включає дванадцять 25-поверхових житлових будинків на монолітно-каркасній основі, побудованих із використанням високоякісних, сертифікованих енергозберігаючих екологічних матеріалів. ЖК «Лісовий квартал» має у своєму розпорядженні власну інфраструктуру – дитячий садок, паркування й автономну котельню, у кроковій доступності – магазини, кафе, салони краси, парк, ліс і зручна транспортна розв'язка.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту