3 Черв 2016

ЖК «Лісовий квартал» організував «квартал розваг» для броварчан на честь Міжнародного дня захисту дітей

ЖК «Лісовий квартал» організував «квартал розваг» для броварчан на честь Міжнародного дня захисту дітей

03.06.16

1 червня, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, ЖК «Лісовий квартал» (компанія-забудовник «Альянс Новобуд») організував свято для жителів Броварів.

На території улюбленого місця відпочинку городян - парку Перемоги - для дорослих і маленьких гостей свята був побудований картонне містечко з кількох десятків будиночків. Малюки могли не тільки грати в них, але і розфарбувати вподобаний будиночок на свій розсуд під керівництвом професійного художника.

В імпровізованій зоні відпочинку працювали аніматори, проводилися різноманітні конкурси, змагання, естафети. Всім дітям, що відвідавшим Лісовий квартал відпочинку, на пам'ять дарували брендовані повітряні кульки, сувеніри та солодощі.

«Ми відповідаємо за сьогодення і майбутнє підростаючого покоління. Дуже важливо робити все від нас залежне, щоб наші діти росли щасливими. Сподіваємося, свято, організоване ЖК «Лісовий квартал», сподобалося маленьким броварчанам, і вони разом з батьками чудово провели час», - прокоментував директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту