4 Трав 2018

ЖК «Лісовий квартал» оголосив про старт продажу квартир у новому будинку

ЖК «Лісовий квартал» у Броварах оголосив про старт продажу в новому будинку. Про це повідомила компанія-забудовник. Першим клієнтам обіцяють приємні ціни.

«Покупцям доступний великий вибір квартир, у тому числі з кутовим склінням: таке рішення забезпечить широкий огляд і розкішні панорамні види з майбутніх квартир — адже сам ЖК знаходиться поблизу лісу. На старті продажу першим покупцям житлової нерухомості в новому будинку ми пропонуємо привабливу ціну — усього від 11 800 грн. за квадрат», — розповіла Наталія Кириленко, керівник відділу продажу ЖК «Лісовий квартал».

Спорудження будинку здійснюється з урахуванням усіх вимог на підставі передбаченої законодавством дозвільної документації. Здача в експлуатацію нового об'єкта в ЖК «Лісовий квартал» запланована на IV квартал 2020 року.

Односекційний 25-поверховий будинок спроектований на основі монолітно-каркасної технології та враховує багаторічний досвід використання енергоефективних матеріалів і рішень, що забезпечують комфортну температуру в квартирах протягом усього року.

До продажу будуть запропоновані одно-, дво- і трикімнатні квартири різної площі з висотою стелі в житлових приміщеннях 2,7 м. Як і всі об'єкти ЖК «Лісовий квартал», новий будинок опалюватиметься власною сучасною автономною котельнею, яка знаходиться поруч із житловим комплексом.

Майбутнім мешканцям ЖК «Лісовий квартал» доступна інфраструктура центральної частини одного з найбільш розвинених сателітів Києва — міста Бровари, а також власна інфраструктура житлового комплексу, що включає спортивні майданчики, майданчики для відпочинку, дитячий садок «Казка», магазини, салони краси, кафе та багато чого іншого. ЖК «Лісовий квартал» розташований за декілька кілометрів від Києва, у центральній частині Броварів. Це забезпечує доступність усієї інфраструктури найбільшого міста-супутника столиці. Поблизу ЖК «Лісовий квартал» є мальовничий сосновий ліс для тих, хто полюбляє ранкові пробіжки, прогулянки з дітьми та відпочинок у затишному передмісті після робочого дня. Пішки легко дійти до розташованих поруч парків, шкіл і торговельно-сервісних підприємств центру Броварів.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту