16 Груд 2020

ЖК Krona Park II здобув перемогу у конкурсі «Вибір року»

Премія заснована в 2001 році та щорічно відзначає кращі бренди, що відповідають вимогам часу, працюють на результат та щиро піклуються про кожного споживача. У дослідженні беруть участь покупці, експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет.

«Ми приділяємо особливу увагу загальній концепції ЖК Krona Park II, продумуємо кожну деталь, щоб мешканці у власному дворі могли задовольнити всі свої потреби – від занять спортом до вирішення побутових питань. Ми задаємо нові стандарти якості будівництва і приємно, що це відзначено», – прокоментувала Анастасія Давидова, комерційний директор компанії девелопера Cityconsult Development.

ЖК Krona Park II зводиться в зеленому районі Броварів. Проєкт складатиметься з 16 будинків, висотою від 8 до 17 поверхів, та буде включати всю необхідну інфраструктуру – школу, дитячий садок, паркінг, спортивний та медичний центри, стадіон, магазини, кафе, дитячі та спортивні ігрові майданчики, зони відпочинку, велодоріжки та багато іншого. Підтримувати благоустрій та займатися вирішенням побутових питань мешканців буде експлуатуюча компанія з високою якістю обслуговування – «ЖУС».

У безпосередній близькості знаходяться ліс і парк з ігровими та спортивними зонами, майданчиком для вигулу та дресирування собак, місцями для відпочинку, доріжками для піших і велопрогулянок.

Будинки споруджуються за монолітно-каркасною технологією, що забезпечує їм довговічність, стійкість до погодних примх, а також енергоефективність. У будівництві використовуються сертифіковані та екологічно чисті матеріали.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту