18 Лист 2021

ЖК Illynsky House у центрі уваги

Наші житлові комплекси знову в центрі уваги: незалежний інформаційний бізнес ресурс Mind.ua відзначив проєкт  ЖК «Ільїнський» у розгорнутому матеріалі про улюблений район містян та гостей столиці - Поділ. У новій статті видання зробило огляд перспектив новобудов на Подолі на прикладі клубного житлового комплексу Illinsky House.

Ми впевнені, залишатися байдужим неможливо, коли у тебе є можливість кожного дня прокидатись в історичному центрі міста, надихатись архітектурними  перлинами столиці, тому не дивно, що локація, в якій розташований Illinsky House вимагає від забудовників виняткового ставлення та уваги. Саме інноваційні рішення та масштабний підхід до вирішення проблем забудови Подолу дозволяють майбутньому житловому комплексу з легкістю стати частиною історичного Києва та зручним житлом водночас.

Ми приємно вражені, що наша кропітка праця над проєктом була оцінена журналістами видання, а житловий комплекс зміг гармонійно вписатися у багатогранний архітектурний ансамбль Подолу.

Ознайомитися зі статтею порталу Mind.ua можна за посиланням: Чарівність та амбіції Подолу: як стати своїм в історичній забудові | Mind.ua


2021© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту