29 Квіт 2016

ЗАСЛУЖЕНОМУ ТРЕНЕРОВІ УКРАЇНИ ПОДАРУВАЛИ КВАРТИРУ ВІД «АЛЬЯНС НОВОБУД»

ЗАСЛУЖЕНОМУ ТРЕНЕРОВІ УКРАЇНИ ПОДАРУВАЛИ КВАРТИРУ ВІД «АЛЬЯНС НОВОБУД»

28 квітня 2016 року в ресторанному комплексі «Петровський бровар» відбулося засідання Федерації боксу м. Бровари. Крім обговорення оргпитань, у межах заходу також відбулося нагородження відомих українських боксерів. Одним із героїв дня став заслужений тренер України, викладач боксу Броварського вищого училища фізичної культури Олександр Поліщук. Знаменитий тренер виховав не одне покоління видатних спортсменів, серед яких є багато відомих: Володимир Кличко, Сергій Дзиндзирук, Юрій Нужненко, Віктор Постол, Геворг Манукян.

За неоціненний внесок у розвиток вітчизняного боксу міська адміністрація м. Бровари ухвалила рішення щодо вручення заслуженому тренерові України Олександру Поліщуку ордера на квартиру. Однокімнатну квартиру в комфортному сучасному ЖК «Лісовий квартал» надала компанія «Альянс Новобуд».

«Ця можливість – велика честь для нас. Дуже важливо, щоб праця людей, що створюють славу України, тих, від кого залежить майбутнє нашого підростаючого покоління, була оцінена як належить. Щиро радіємо за Олександра Івановича і бажаємо йому подальших успіхів у його непростій, але дуже потрібній справі», – зазначив Сергій Караванський, директор компанії-забудовника «Альянс Новобуд».  

Ордер на квартиру Олександру Поліщуку під оплески присутніх вручив мер Броварів Ігор Сапожко.

Подібна соціальна практика для компанії не є новою. Нагадаємо, цього року забудовник «Альянс Новобуд» передав місту Бровари 24 одно-, дво- і трикімнатні квартири в ЖК «Лісовий квартал» загальною площею більш ніж 640 кв. м. Серед новоселів, що одержали безкоштовне житло, – родини учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані, учителів, лікарів, а також багатодітні родини.2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту