2 Лют 2017

Увага! Маніпуляції на тему дитячого садка «Казка»

Компанія «Альянс Новобуд» офіційно заявляє про чергову інформаційну провокацію, спрямовану на підрив ділової репутації найбільшого забудовника Броварів.

30 січня 2017 р. на сайті «Трибуна Бровари» опубліковано провокаційну статтю про невідповідність заяв забудовника дійсності щодо комплектації дитячого садка «Казка» http://brovary.net.ua/golovni-novyny/kazka-dlya-doroslyh-skilky-koshtuvav-brovarchanam-podarunok-alyans-novobudu/.

У матеріалі навмисно перекручено інформацію про джерела фінансування закупівель устаткування і необхідного інвентарю для нового дитячого садка «Казка» на 120 дітей, який був переданий на баланс місту компанією «Альянс Новобуд» у минулому році «під ключ» міській громаді.

Офіційно заявляємо, що «Альянс Новобуд» на 100 % виконала взяті на себе зобов'язання і в повному обсязі профінансувала всі витрати, починаючи від проектування, закінчуючи закупівлею необхідного інвентарю та обладнання на 120 дітей для «Казки», у тому числі, крім іншого, меблів, посуду і текстилю, про які йдеться у статті. Про це свідчить «Акт робочої комісії з безоплатної передачі в експлуатацію будівлі із приміщеннями та обладнання і комплектуючим приладдям (інвентарем) завершеного будівництвом об'єкта» від 25.11.2016 (об'єкт: дитячий дошкільний заклад на 120 осіб на території 3-го мікрорайону 4-го житлового району м. Бровари).


Витяг зі списку інвентарю та обладнання, що міститься в Акті, придбаного за рахунок компанії «Альянс Новобуд» для дитячого садка «Казка»
Компанія «Альянс Новобуд» закликає представників ЗМІ та мешканців міста не реагувати на цілеспрямоване перекручування інформації, спрямоване на дискредитацію соціально-відповідального забудовника.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту