24 Лют 2020

У будинку № 2 ЖК «Крона Парк» завершилися обміри БТІ

У будинку № 2 ЖК «Крона Парк» завершилася технічна інвентаризація (обміри) квартир та комерційних приміщень для підготовки технічних паспортів БТІ.

У цьому документі прописується загальна площа об'єкта нерухомості і всіх приміщень, що знаходяться в ньому, а також плани квартир.

Вся необхідна документація готується до передачі в Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Наступний етап – введення будинку в експлуатацію.

ЖК «Крона Парк» – комплекс бізнес-класу в місті Бровари. Два будинки різної поверховості – від 11 до 16, розташовані практично в сосновому бору. Поруч розташований великий парк з пішохідними і велодоріжками, спортивними та дитячими майданчиками, а також зоною для вигулу і дресирування собак. А через дорогу від комплексу знаходиться хвойний ліс.

І при цьому вся необхідна інфраструктура знаходиться в межах пішої прогулянки, а дорога до Києва займатиме близько 15 хвилин. На території комплексу буде розміщена власна інфраструктура та 5-ти рівневий сучасний паркінг.

Комплекс зводиться за монолітно-каркасною технологією з цегляними зовнішніми стінами, утепленими зовні з використанням мінеральних плит та оздобленими декоративною мінеральною штукатуркою.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту