21 Черв 2016

Старт продажу нового будинку: квартири від 9800 грн. за «квадрат»

Старт продажу нового будинку: квартири від 9800 грн. за «квадрат»


Один із найнадійніших і найстабільніших забудовників столичного регіону – компанія «Альянс Новобуд» – з 21 червня 2016 року починає реалізацію квартир у новому споруджуваному будинку. Інвестори будівництва мають можливість вкласти свої кошти в майбутні квадратні метри на дуже вигідних умовах.

У зв'язку зі стартом продажу ціна житла в центрі Броварів становить від 9800 грн. / кв. м. Кількість квартир за такою ціною обмежена, що робить цю покупку не тільки ідеальним вирішенням житлового питання, але й привабливою довгостроковою інвестицією в нерухомість.

Майбутній будинок, під який уже готовий котлован і зараз проводяться роботи нульового циклу, стане частиною житлового комплексу комфорт-класу «Лісовий квартал». Він уже завоював увагу багатьох родин завдяки вдалому розташуванню, сучасним і функціональним плануванням, екологічності використовуваних матеріалів і технологій. Компанія «Альянс Новобуд», довіру до якої висловили тисячі інвесторів житлової нерухомості, споруджує на території комплексу всі необхідні об'єкти супровідної інфраструктури, включаючи дитячий садок на 120 місць. Це найкращий вибір для родин із дітьми, що по-європейськи підходять до купівлі квартири й хочуть мати комфортний простір для життя.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту