22 Трав 2017

Абсолютно новий будинок ЖК «Лісовий квартал»: продажі стартували

«Альянс Новобуд» розпочинає продаж квартир у будинку 5-А житлового комплексу «Лісовий квартал».

«У чому унікальність нової пропозиції в ЖК« Лісовий квартал»? По-перше, це абсолютно новий підхід до дизайну фасадів і вхідних груп. Презентабельно і стильно – це про новий будинок 5-А. По-друге, це незрівняний вид із вікон. Адже панорама на ліс або на подвір'я розкриється по-іншому, завдяки кутовому склінню будівлі. По-третє, це максимально продумані, ергономічні планування», – зазначає директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

Іншими словами, нова будівля, продовжуючи традиції високої якості будівництва компанії, втілює в собі унікальну концепцію, не властиву іншим будівлям комплексу. Будинок висотою у 24 поверхи буде побудовано за монолітно-каркасною технологією. Майбутнім мешканцям буде доступною вся внутрішня і зовнішня інфраструктура ЖК «Лісовий квартал», включаючи новий дитячий садок «Казка». «У зв'язку зі стартом продажів квартир у новому будинку ми пропонуємо ексклюзивні умови. Перші покупці зможуть придбати житло за ціною від 9880 грн за квадратний метр. Однак кількість таких квартир буде обмеженою», – підкреслює Сергій Караванський.

Детально з умовами продажів, а також із новими планувальними рішеннями можна ознайомитися на сайті ЖК «Лісовий квартал».


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту