20 Груд 2016

Позиція «Альянс Новобуд»

Компанія «Альянс Новобуд» завжди була, є та буде відкритою для ведення діалогу з людьми. Нашим основним корпоративним пріоритетом є соціальна відповідальність перед містом. Разом із новим і комфортним житлом «Альянс Новобуд» побудував нові дороги, упорядкував прибудинкові території, проклав сучасні підземні комунікації. Ми будуємо та проектуємо об'єкти соціальної інфраструктури – дитячі садки, школи, паркінги, які дозволяють жителям наших будинків почувати себе максимально комфортно й захищено.

Для того, щоб остаточно припинити можливі інсинуації навколо цього проекту будівництва та нашої компанії, ми хочемо ще раз висловити чітку позицію забудовника «Альянс Новобуд», підтверджену документацією, яку легко перевірити, що, до речі, вже зробили багато хто з вас і переконалися у порядності й надійності нашої компанії.

Почнемо з того, що компанія «Альянс Новобуд» одержала землю в суборенду на абсолютно законних підставах. І за весь період суборенди компанія справно й у повному обсязі сплачує кошти до міського бюджету, заборгованості немає.

Після одержання в суборенду ділянки землі ми розробили та подали на узгодження в профільні міські інстанції проект будівництва. Після отримання зауважень ми врахували і внесли у проект абсолютно всі виправлення, після чого проект був погоджений і затверджений міською владою.

Ми одержали повний пакет дозвільної документації на спорудження будинків, благоустрій прилеглої території, зведення соціальних об'єктів.

Ми внесли до міського бюджету всю суму компенсаційних виплат за ймовірну вирубку зелених насаджень, що перебувають у зоні будівництва. Дерева ростуть там і донині, хоча ми вже заплатили більше ніж 300 тисяч гривень за їх вирубування. Ми врахували думку місцевих жителів і вирішили пересадити дерева в інше місце, а також додатково озеленити прилеглу територію, висадивши кількасот нових дерев і кущів. Таким чином, із самого початку ми мали намір облаштувати сквер поблизу новобудов.

Однак люди захотіли продовжити діалог із забудовником, і ми з радістю погодились, тому що ми частина броварської громади. Ми вислухали всіх. І хоча громадськість щоразу змінювала свої вимоги і склад представників, ми справно відвідували всі зустрічі. У результаті побажання місцевих жителів були враховані та внесені в підписаний двосторонній меморандум, за умовами якого «Альянс Новобуд» погодився виконати додаткові зобов'язання.

Наша компанія з інтересом сприйняла ідею облаштування сучасного парку вздовж вулиці Симоненка, перетворивши занедбану сьогодні лісопосадку в гарне місце відпочинку для всіх броварчан. Ми визначили чіткі строки початку облаштування парку і здачі його в експлуатацію як частини комплексного проекту.

Крім того, «Альянс Новобуд» за свій рахунок проектує школу.

Зауважу, що ми взяли на себе ці додаткові зобов'язання незважаючи на те, що компанія вже зазнає мільйонних втрат через несвоєчасно розпочате не з нашої вини будівництво. Проте чим довший буде строк простою, тем більші фінансові втрати нестиме компанія замість того, щоб вкласти ці гроші у благоустрій парку та виконання інших зобов'язань, про які ми вам розповіли.

Ще раз хочемо акцентувати увагу на тому, що всі вимоги, побажання та зауваження місцевих жителів враховано і прописано в погодженому з ініціативною групою меморандумі. Ми готові в повному обсязі та у затверджені строки виконати положення цього документа. Разом з тим ми очікуємо і від громадськості аналогічної позиції.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту