27 Груд 2016

Парку бути: броварчани проголосували за новий проект «Альянс Новобуд»

24 грудня в Будинку культури «Прометей» м. Бровари відбулися громадські слухання, присвячені будівництву нового житлового комплексу невисокої поверховості й облаштуванню загальноміського парку на перехрещенні вулиць Чорновола та Симоненка у межах проекту компанії «Альянс Новобуд».

В історії України це, мабуть, єдиний випадок, коли компанія-забудовник висловила бажання провести відкритий діалог з міською громадою, перш ніж приступити до виконання проекту.

«Питання узгодження майбутнього проекту із простими броварчанами було принциповим. У цій ситуації нас цікавила насамперед думка городян. Адже в остаточному підсумку все, що ми робимо і будуємо, ми робимо і будуємо для людей», – підкреслив директор компанії «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

Напередодні «Альянс Новобуд» звернувся до жителів міста з проханням прийти на слухання та висловити свою думку з приводу того, потрібний такий парк Броварам чи ні. У результаті на запрошення компанії відгукнулися більше ніж 800 броварчан. Дискусія вийшла дуже гаряча, багато хто бажав висловитися.

Відкрите голосування, у якому взяли участь 567 осіб, закінчилося переконливою перемогою прихильників майбутнього будівництва. За меморандум на підтримку проекту виступили 472 учасники, проти – 93, двоє утрималися. Також було проголосоване питання про розірвання договору оренди. За підсумками голосування проти розірвання висловилися 383 особи, за – 82.

«Щиро дякую всім, хто знайшов час прийти на слухання та висловити свою думку з цього питання, – сказав Сергій Караванський. – Ми вдячні всім без винятку, хто голосував і був присутнім. Це добре, що люди відчувають відповідальність і беруть активну участь у житті рідного міста. Зі своєї сторони обіцяємо виконати усі зобов'язання. Дорогі броварчани, ми вас не підведемо!»

Нагадаємо, що новий проект компанії «Альянс Новобуд» на розі вулиць Чорновола та Симоненка об'єднає житлову частину середньої поверховості (10–15 поверхів), а також зону відпочинку. За умовами договору компанія передасть у безплатне користування місту сучасний упоряджений парк, а крім того зобов'язується розробити проект загальноосвітньої школи.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту