20 Вер 2021

Параолімпійська чемпіонка отримала квартиру від Альянс Новобуд

Група компаній «Альянс Новобуд» вручила ключі від квартири параолімпійській чемпіонці з Броварів - легкоатлетці Людмилі Даниліній, срібному призеру параолімпійських ігор в Токіо, що відбулися в серпні 2021 року. Спортсменка отримала в подарунок від забудовника 2-кімнатну квартиру, площею 68,3 кв.м у житловому комплексі «Лісовий квартал» в Броварах. Будинок введений в експлуатацію в травні 2021 роду і розташований по вулиці Соборна, 20, поруч із парком, лісом і всієї центральної інфраструктурою міста.
Ключі від нової квартири вручала Наталія Кириленко, Директор офісу продажів «Альянс Новобуд» 18 вересня 2021 року на головній сцені, в рамках святкування Дня міста Бровари:
«Українські параолімпійці показали приголомшливі результати на іграх у Токіо. Важка праця і роки тренувань наших спортсменів демонструють кожному з нас як крок за кроком досягаються великі перемоги! Ми щиро раді бути причетними до нагородження українських спортсменів міжнародного класу. Вітаємо Даниліну Людмилу Миколаївну з перемогою і вручаємо ключі від нової 2-кімнатної квартири від «Альянс Новобуд». Бажаємо довгого щасливого життя, сил, здоров'я і нових великих перемог!»
Передача квартир у комунальну власність міста стала для забудовника «Альянс Новобуд» доброю традицією в рамках зобов'язань і соціальної відповідальності. За роки діяльності, компанія передала місту Бровари 68 квартир, загальною площею майже 5 500 кв.м. Квартири розподіляються між пільговими категоріями громадян, які потребують соціального захисту і стоять в черзі на отримання житла - багатодітні сім'ї, люди з обмеженими можливостями, учасники АТО.
«Альянс Новобуд» є одним із найбільших забудовників Київського регіону, спеціалізується на об'єктах житлової та комерційної нерухомості. За час своєї діяльності - більше 14 років - побудував і ввів в експлуатацію 400 000 кв. м нерухомості для 6 000 сімей. На етапі будівництва знаходяться знакові проекти житлового будівництва в Києві і області, а саме ЖК Krona Park II, ЖК Madison Gardens, ЖК «Лавандовий», ЖК Illinsky House, ЖК Montreal House. Загальна площа нерухомості, що будується становить близько 300 000 кв. м.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту