11 Квіт 2016

ТОВ «Житло Уют Сервіс»» прийняло участь в міському суботнику

ТОВ «Житло Уют Сервіс»» прийняло участь в міському суботнику

11.04.2016

Компанія «Житло Уют Сервіс», що є обслуговуючою організацією для ряду сучасних житлових комплексів в Броварах, підтримала ініціативу жителів ЖК «Зелений квартал» з весняного благоустрою території.
9 квітня ініціативна група новоселів разом з чуйними і відповідальними броварчанами вийшла на прибирання прилеглих вулиць, скверів і насаджень. Не залишилося осторонь і ТОВ «Житло Уют Сервіс».
Компанія допомогла суботнику всім необхідним інвентарем. Були виділені робочі рукавиці, граблі, лопати, віники, більше 150 мішків для сміття, а також організовано вивезення всього зібраного сміття. Учасники заходу були дуже вдячні ТОВ «Житло Уют Сервіс», адже завдяки такій допомозі всього за кілька годин їм вдалося довести до ладу більше 0,6 га прилеглої до житлового комплексу території. «Звичайно, ми не очікували такої підтримки. Адже прибирання стосувалася території, яка не належить до тієї, яку обслуговує «Житло Уют Сервіс». Не часто зустрінеш компанію, яка так відповідально ставиться до екології. Багатьом сьогодні «все одно» навіть те, що відбувається в метрі від власного паркану », - сказала Наталія, мешканка ЖК «Зелений квартал», активістка.

Варто відзначити, що подібна допомога учасникам громадських ініціатив для даної обслуговуючої організації не є разовою акцією. Підтримка суботника здійснювалася в рамках комплексної і постійної програми компанії по соціальному веденню бізнесу. «Ми - не тільки представники компанії, яка обслуговує довколишні житлові комплекси, але ще і броварчани. Тому будемо не тільки ініціювати власні проекти щодо наведення порядку в рідному місті, а й підтримувати такі пропозиції, що виходять від громадськості. Ми всі зацікавлені в тому, щоб наше місто було самим чистим і затишним. І не може не радувати той факт, що багато його жителі з таким великим задоволенням відкликаються на подібні заклики. Ми їм дуже вдячні», - зазначив Олександр Голубовський, директор ТОВ «Житло Уют Сервіс».

ТОВ «Житло Уют Сервіс» створено в 2011 році, основним видом діяльності якого є обслуговування сучасних житлових комплексів комфорт-і бізнес-класу. На сьогоднішній день в експлуатації ТОВ «Житло Уют Сервіс» знаходяться ЖК бізнес-класу «Зелений квартал» і ЖК комфорт-класу «Лісовий квартал», автономна котельня, а також багаторівневий наземний паркінг. Загальна площа експлуатованих об'єктів становить 125 464 м.кв.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту