16 Лип 2018

Оголошено старт продажу квартир фінального будинку ЖК «Лісовий квартал» (Бровари)

Забудовник ЖК «Лісовий квартал» у Броварах Київської області оголосив про початок спорудження будинку № 12. Продаж одно-, дво- і трикімнатних квартир, що мають різні метражі, вже стартував.

«Серед приємних бонусів для потенційних інвесторів – особливі умови на старті продажу: ексклюзивна ціна на обмежену кількість квартир на даному етапі становить від 12 200 грн. за квадратний метр», – зазначила Наталія Кириленко, керівник відділу продажу ЖК «Лісовий квартал».

Дім № 12 – це односекційний двадцятип’ятиповерховий будинок. Його зводять за монолітно-каркасною технологією з використанням сертифікованих матеріалів із застосуванням усіх сучасних енергоефективних рішень. Одна з його особливостей – це кутове скління, що дозволяє розширити огляд і покращити панорамні характеристики деяких кутових квартир. Висота стелі в житлових приміщеннях становитиме 2,7 м.

Новобудова стане завершальним об'єктом «Лісового кварталу». Комплекс, створення якого розпочалося у 2013 році, вже має шість введених в експлуатацію житлових будинків, а також п’ять споруд на різних стадіях будівництва. Крім цього в «Лісовому кварталі» були створені інфраструктурні об'єкти, включаючи дитячий садок, багаторівневий паркінг, котельню, рекреаційні зони.

Здавання об'єкта в експлуатацію заплановано на I квартал 2021 року.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту