21 Лист 2016

Новий будинок вже у продажу!

Компанія «Альянс Новобуд», один із найбільш великих і надійних забудовників столичного регіону, продовжує розвиток житлового комплексу «Лісовий квартал». Сьогодні стартує продаж квартир у новому будинку цього унікального проекту.

До придбання пропонуються одно-, дво- і трикімнатні квартири з продуманими планувальними рішеннями. У розпорядженні майбутніх новоселів розвинена інфраструктура житлового комплексу, новий дитячий садок на території «Лісового кварталу», а також зовсім поруч – підприємства торгівлі та сфери обслуговування, розважальні центри, спортивні комплекси тощо.

Житловий комплекс «Лісовий квартал» давно завоював любов і довіру українців. Він надає не тільки можливість жити в екологічно чистому районі з чудовим краєвидом, але й користуватися всіма благами сучасного мегаполіса, адже він розташований у центрі Броварів, є повноцінний доступ до всіх об'єктів соціальної інфраструктури. Крім того, найближча станція столичного метро знаходиться лише за 15 хвилин від комплексу.

Багато клієнтів «Альянс Новобуд» уже переконалися у тому, наскільки вигідна ця інвестиція: вкладення на етапі будівництва не тільки дозволяють молодим родинам придбати власне житло, але й збільшити свої кошти.

Перші покупці зможуть вибрати не лише кращі квартири відповідно до власних уявлень про потрібний  поверх і оптимальне планування, але й скористатися вигідними ціновими пропозиціями. Поспішайте!


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту