23 Лют 2017

Новий парк - нові ідеї. Збір пропозицій броварчан.

Компанія «Альянс Новобуд» у Броварах розпочинає роботи зі створення унікального парку, основою якого стане вже існуючий зелений масив у районі вул. Василя Симоненка. Об'єкт буде повністю підготовлений до відкриття впродовж 2017 р.

На даній сторінці кожен бажаючий може ознайомитися із проектом парку. Неухильно дотримуючись зобов'язань, які компанія взяла на себе в межах підписаного із громадою міста Меморандуму, «Альянс Новобуд» діє винятково відповідно до отриманих дозвільних документів, а також на підставі проходження всіх необхідних експертиз. Забудовник підтримує постійний діалог із громадськістю міста, тому у відкритому форматі пропонує обговорити проект парку з городянами. Ми прагнемо того, щоб майбутня зелена рекреаційна зона повністю відповідала тим уявленням, які про сучасний міський парк мають місцеві жителі.

У зв'язку із цим компанія запрошує всіх небайдужих броварчан до обговорення зонування майбутнього парку по вул. Василя Симоненка. Кращі пропозиції після проведення обговорень будуть внесені до проекту парку. Фінальний термін узгодження проекту парку – 30 березня 2017 р. Вже у квітні «Альянс Новобуд» розпочне будівництво за узгодженим проектом.

Свої ідеї та побажання щодо зонування майбутнього парку можна висилати на електронну пошту park@anbud.com.ua. Збір пропозицій буде здійснюватися до 21 березня 2017 р. включно.

 


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту