10 Груд 2016

«Лісовий квартал» – вибір року українців!

Житловий комплекс «Лісовий квартал», флагманський проект компанії «Альянс Новобуд», вкотре підтвердив свої високі позиції та якість будівництва як в експертному співтоваристві, так і серед інвесторів. За результатами відповідних досліджень ЖК «Лісовий квартал» став переможцем номінації «Житловий комплекс року Київської області» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2016».
Церемонія нагородження, що відбулася в готелі «Інтерконтиненталь» у суботу, 10 грудня, зібрала під одним дахом організаторів премії, експертів і переможців. «Для нас це дійсно велика перемога, адже визнання з боку такого авторитетного та компетентного журі є показником й орієнтиром для всього ринку. Ми працюємо для задоволення запитів найвимогливіших клієнтів і високу експертну оцінку нашої роботи вважаємо підтвердженням правильності обраного шляху. Ця нагорода дуже важлива для всієї нашої великої команди. Вона є стимулом продовжувати працювати на заявленому рівні», – сказав під час свята Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».
Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» в Україні почав свою діяльність у 2001 р. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних і відомих товарів та послуг у різних товарних категоріях на українському ринку. У своїй роботі оргкомітет премії користується грамотно розробленою та прозорою методикою визначення кращих товарів і послуг, яка ґрунтується на підсумовуванні результатів маркетингового дослідження споживчих переваг, оцінки експертною радою якісних характеристик товару/послуги, висновків рекламної комісії щодо просування товару/послуги на ринку, думки високого журі й оргкомітету фестивалю-конкурсу.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту