12 Жов 2020

Квартири зі знижкою – чорна п'ятниця в ЖК Madison Gardens

Купуйте квартиру та отримайте приємний бонус – персональну знижку. Пропозиція діє на придбання житла як при повній оплаті, так і в розстрочку. Перший внесок від 30% з терміном виплати до 30 місяців. Станьте власником квартири в одному з найсучасніших комплексів бізнес-класу!

Акція дійсна з 12.11 по 29.11.2020 р.

Ознайомитися з деталями акції на сайті(посилання на новину на сайті)

ЖК Madison Gardens – це 4 різновисотні будинки бізнес-класу. Закрита прибудинкова територія, зона для паркування авто, просторі видові квартири з індивідуальними плануваннями – передбачено все для комфортного життя. У будівництві використовуються натуральні будівельні та оздоблювальні матеріали, стіни утеплені з використанням мінеральної вати. Автономне опалення – будинок обслуговує власна котельня.

Вигідне місцерозташування забезпечує пішу доступність до всієї основної інфраструктури, в тому числі, до 3 парків та лісу. Зручна транспортна розв'язка дозволяє доїхати до Києва за 15 хвилин.

Девелопер проєкту Cityconsult Development, на рахунку якого понад 370 000 м кв. житла, введеного в експлуатацію – 15 будинків в 3-х житлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків в 7 ЖК – 270 000 м кв.2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту