10 Груд 2021

Krona Park II став переможцем премії «Вибір року»

Компанія Альянс Новобуд з гордістю повідомляє, що житловий комплекс Krona Park II став переможцем премії «Вибір року» в номінації найкращий житловий комплекс бізнес – класу у Київській області!

Ми дійсно дуже пишаємося, адже ця нагорода є підтвердженням досягнень в будівельній сфері та визнанням переваг ЖК серед конкурентів. Тому ми дуже вдячні за довіру споживачів, які впевнені у беззаперечній якості наших проєктів.

Житловий комплекс Крона Парк II – це особливий проєкт, який реалізовується за концепцією «місто у місті», яка передбачає наявність усієї необхідної інфраструктури на території ЖК. Окрім цього, Крона Парк II пропонує майбутнім мешканцям безліч переваг: великий вибір функціональних планувань, чудові краєвиди на ліс, сучасні стандарти будівництва, екологічні матеріали, автономне опалення, безпечна прибудинкова територія з охороною та відеоспостереженням, розвинена міська інфраструктура та продумане місце розташування.

Премія «Вибір року» була заснована в 2001 році та щорічно відзначає найкращі бренди, що відповідають вимогам часу, працюють на результат та щиро піклуються про кожного споживача. У дослідженні беруть участь покупці, експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет. Наші житлові комплекси регулярно беруть участь та отримують виграють цю премію.

photo-2021-12-09-1.jpg


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту