16 Лют 2017

Компанія «Альянс Новобуд» дала старт новому проекту в Броварах

У четвер, 16 лютого, один із найбільших забудовників столичного регіону компанія «Альянс Новобуд» відповідно до зобов'язань, узятих на себе в межах підписаного із громадою міста Меморандуму, розпочала реалізацію нового масштабного проекту.

Початком системного розвитку одного з мікрорайонів Броварів стане зведення сучасного житлового комплексу, який складається із кількох будинків середньої поверховості, облагороджування зеленої зони з багаторічними соснами на території проекту, будівництво багаторівневого паркінга, а також створення унікального парку загальною площею близько 4 гектарів.

Останній має всі шанси стати одним з улюблених місць відпочинку городян. Тут передбачено майданчики для масових заходів, дитячих розваг і спортивних занять, у тому числі для гри в бадмінтон. У парку прокладуть велодоріжки й обладнають канатне містечко. Відновити сили та смачно перекусити гості зможуть у зоні барбекю. Окрасою майбутнього парку стане «сухий» струмок із містком. У проекті були враховані всі побутові нюанси: санвузли, спеціальний майданчик для сміття, парковки для велосипедів.

Підготовчі роботи вже розпочалися та здійснюються відповідно до отриманих дозвільних документів. Перед етапом проектування були проведені громадські слухання та підписаний Меморандум між забудовником і громадою м. Бровари. Зараз працівники комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» прибирають територію для майбутнього будівництва.

«Ми раді, що дійшли консенсусу з жителями району та міста. Новий проект дійсно стане окрасою Броварів. Будуть висаджені сотні кущів і десятки дерев. Тут з'явиться сучасна рекреаційна зона, яка сподобається і дорослим, і дітям», – зазначив директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

Компанія буде активно інформувати броварчан про перебіг реалізації даного проекту.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту