8 Черв 2016

Голова ДАБІ позитивно оцінив будівельні об'єкти компанії «Альянс Новобуд»

Голова ДАБІ позитивно оцінив будівельні об'єкти компанії «Альянс Новобуд»

08.06.16

У Броварах Київської області стартував процес створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю при міськраді. Відповідні документи були передані місцевій владі Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексієм Кудрявцевим.

В рамках  свого візиту до Броварів він також відвідав будівельний майданчик одного з соціальних об'єктів міста - дошкільного навчального закладу «Казка», яке поблизу своїх житлових комплексів зводить найбільший регіональний забудовник - компанія «Альянс Новобуд». Чиновник високо оцінив хід будівництва, технології, якість будівельних матеріалів і обладнання, які застосовуються забудовником. За його словами, це справді зразковий будівельний майданчик, а в цілому на прикладі таких житлових комплексів можна говорити про зміни на краще в будівельній галузі. «Я таких об'єктів, на жаль, бачив дуже небагато. І можемо констатувати, що будівельники, які сьогодні приділяють увагу соціальним об'єктам, - це будівельники, що рухаються на крок швидше, ніж ті, хто цими об'єктами не займаються. Дійсно необхідно сьогодні думати про людей, які будуть жити в цих чудових будинках, і дітей, яким потрібно буде ходити в дитячі садки», - підкреслив Олексій Кудрявцев.

Компанія «Альянс Новобуд» зводить у Броварах ряд сучасних житлових комплексів бізнес- і комфорт-класу (в тому числі ЖК «Зелений квартал» і ЖК «Лісовий квартал»), а також супутні соціальні та інфраструктурні об'єкти. В цілому, площа вже споруджених об'єктів забудовника та таких, що ще зводяться, становить понад 350 тис. кв. м (це не беручи до уваги робіт по благоустрою міста та створення об’єктів інфраструктури).

Дитячий сад, будівельний майданчик якого відвідав Голова ДАБІ України, розрахований на 120 місць. Здача об'єкта в експлуатацію планується на кінець третього кварталу поточного року. Нова установа відчутно знизить дефіцит місць у ДНЗ Броварів.

Нагадаємо, що в минулому році Верховна Рада України прийняла розроблений Мінрегіоном закон, що реформує систему державного архітектурно-будівельного контролю. Документ передбачає передачу відповідних функцій і повноважень із загальнодержавного на місцевий рівень.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту