14 Лип 2016

ДАБІ обрала кращі будівельні об'єкти 2015 року


На поточному тижні завершилося експертне голосування членів журі конкурсу на кращі будинки і споруди, побудовані та прийняті в експлуатацію на території України в 2015 році. Захід, проведений під егідою Державної архітектурно-будівельної інспекції України, визначив переможців у чотирьох номінаціях: «Об'єкти житлового будівництва», «Об'єкти виробничого призначення», «Об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури», «Об'єкти суспільного призначення». У засіданні журі конкурсу взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, а також провідні експерти будівельної галузі.

Кращим об'єктом житлового будівництва став зданий у 2015 році в експлуатацію будинок № 2 житлового комплексу «Лісовий квартал». Цей об'єкт комфорт-класу зводить компанія «Альянс Новобуд» у центрі Броварів (Київська область) із використанням екологічно чистих матеріалів та новітніх технологій. Серед його переваг не тільки високі стандарти і надійність, але й якісна інфраструктура та гарна транспортна доступність. «Для нас експертне визнання є не менш важливим, ніж визнання новоселів, які вже проголосували за нас, придбавши квартири в житловому комплексі «Лісовий квартал», – прокоментував результати конкурсу Юрій Мавродієв, директор «Алекса Груп», генпідрядної компанії, що виконує роботи у ЖК «Лісовий квартал».

Як повідомлялося раніше, у конкурсі ДАБІ взяли участь більш ніж 30 об'єктів, розташованих у найрізноманітніших куточках України.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту