17 Лип 2015

Фасад «Зеленого кварталу» місту личить (ЖК Зелений квартал)

Фасад «Зеленого кварталу» місту личить (ЖК Зелений квартал)

17.07.2015

Обличчя міста складається з багатьох образів. У першу чергу, звичайно, місто створюють люди, а також його складають різноманітні об'єкти архітектури та інфраструктури – парки та кафе, магазини та інші торгово-сервісні підприємства, і, безумовно, житлові будинки. Створення привабливого об’єкта завжди було одним із пріоритетів для забудовника «Зеленого кварталу».

Ідеальний фасад – це поєднання практичності та естетики, він має бути елегантним і функціональним. Фасад «Зеленого кварталу» саме такий, ефективно утеплений і помітний, що привертає увагу завдяки панорамним вікнам і декоративним елементам.

Зараз фасад «Зеленого кварталу» визнано кращим у номінації «Висотний багатоквартирний житловий будинок» конкурсу «Фасад року», що проходить лише раз на два роки. Мета цього конкурсу – не тільки визначення кращих фасадів, а й поліпшення міського ландшафту шляхом вибору «кращих з кращих» – новобудов, які можуть бути прикладом продуманого будівництва.

Нам приємно, що авторитетне журі конкурсу відзначило нагородою ЖК «Зелений квартал». Ще приємніше, що якості і привабливість фасадів будинків «Зеленого кварталу» по достоїнству оцінили його жителі.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту